Віртуальна школа

Популярне
Притчі про дружбу

Література

Притчі про дружбу

Людина з друзями — степ із квітами, а людина без друзів — жменя попелу. Наступні притчі розкажуть, хто такі справжні друзі, як правильно їх обирати та наскільки важливо уміти дружити самому.

0 608
Дивовижні готелі України. Я б тут жив!

Мистецтво

Дивовижні готелі України. Я б тут жив!

Серед їх інтер’єрів хочеться поселитися раз і назавжди, вони зачаровують, вражають, переносять у свій унікальний світ. Вони — це найдивніші готелі України. Насолодившись розкішними апартаментами хоча б одного з них, Ти нізащо не схочеш виїжджати.

1 580
Український вінок — краса і традиції сплелись воєдино

Історія

Український вінок — краса і традиції сплелись...

Сплетений із пахучих трав та ніжних квітів, прикрашений барвистими стрічками і наділений магічним змістом, український вінок — один з найдавніших символів нашої країни. Дізнаймося більше про цю стародавню етнічну прикрасу, яка лежить в основі націона...

0 947
Сонячні вірші про літо

Література

Сонячні вірші про літо

Спекотне літечко — ідеальний час, аби порадувати близьких яскравим віршем. Ідеї чудових поезій про літо, тепло та сонечко — з мене, а ораторський талант і артистизм — за Тобою!

0 970
Найкращі місця для літнього відпочинку в Україні

Географія

Найкращі місця для літнього відпочинку в Укра...

Літо у самому розпалі. Довгождані канікули ваблять смаком пригод та захоплюючих подорожей. А чудова погода просто благає вирватися з дому. Де відпочити в Україні влітку, аби пережитих емоцій вистачило аж до наступного року? Охоче розповідаю.

0 704
Народні прислів'я і приказки про воду

Література

Народні прислів'я і приказки про воду

Українці настільки кмітливий народ, що, напевно, немає жодної сфери в їхньому житті, яку б вони не відобразили у мудрих прислів'ях і приказках. А що ж вони говорили про воду? Не марнуймо часу й дізнаваймося!

0 398
Дивовижні українські світанки, які варто зустріти

Географія

Дивовижні українські світанки, які варто зуст...

Десять незабутніх українських світанків, зустрівши які, відчуваєш себе щасливим…

0 136
Система Orphus