Віртуальна школа

Популярне
Як українська щедрівка стала американською колядкою

Музика

Як українська щедрівка стала американською ко...

«Сам удома», «Гаррі Поттер», «Сімпсони», «Південний парк» – що поєднує ці популярні фільми та мультики? У кожному з них звучить одна й та сама українська народна мелодія. Не пригадуєш?

0 787
Великі справи Індіри Ганді

Історія

Великі справи Індіри Ганді

«Немає шляху до свободи, тому що свобода і є шлях» . Ці неперевершені слова прем’єр-міністра Індії, борця за незалежність своєї країни і просто сильної жінки Індіри Ганді свого часу вразили світ, і залишаються актуальними дотепер. В чому ж секрет кол...

1 210
Комп’ютерні ігри — мегарозвага ХХІ століття

Досягнення

Комп’ютерні ігри — мегарозвага ХХІ століття

Комп’ютерні ігри вже давно перетворилися зі звичайного підліткового захоплення на повноцінний масовий спорт. Частенько їх фантастичні світи захоплюють настільки, що зовсім втрачаєш відчуття часу. Давай дізнаємось трохи більше про улюблений вид відпоч...

0 618
Ляльки Монстр Хай: неідеальні, але водночас — стильні

Мистецтво

Ляльки Монстр Хай: неідеальні, але водночас —...

Якщо раніше дівчатка просили батьків купити Барбі, то тепер ця лялька вже не в моді. Інша річ — Монстр Хай! Звучить страшно, але тільки для тих, хто ще не бачив цих ляльок і не чув їхніх історій.

0 615
Легендарний модельєр: Крістіан Діор

Мистецтво

Легендарний модельєр: Крістіан Діор

Хто не чув про Крістіана Діора? Всесвітньовідомий француз здійснив справжню революцію у світі високої моди. Та в чому ж полягав переворот і за що не любила Діора Коко Шанель? Дізнавайся про це у добірці найцікавіших фактів про видатного модельєра.

0 133
Роль Переяславської ради в українській історії

Історія

Роль Переяславської ради в українській історі...

Хтось каже, що ця подія не мала аж такого важливого значення, а хтось вважає, що вона була справді доленосною для України. Напевно, Тобі вже доводилося чути дискусії про Переяславську раду. Що ж відбулося 18 січня 1654 року?

0 193
Андре Ампер і вивчення електричного струму

Фізика

Андре Ампер і вивчення електричного струму

Електричний струм: зараз ця тема не здається нам таємничою чи недостатньо вивченою. Без електроприладів не минає жоден наш день. І все це — великою мірою завдяки видатному вченому, ім'я якого — Андре-Марі Ампер.

0 136

Віртуальна школа

Що таке віртуальна школа? І навіщо ще й вона, якщо навіть реальна втомлює? Ось що Ти можеш спитати, зайшовши на дитячий портал «Пустунчик» і побачивши там розділ із такою назвою. Та не поспішай робити висновки: віртуальна школа тим і чудова, що тут ніколи не буває нудно і ніхто не сварить Тебе за невиконані домашні завдання.

Сюди Ти можеш заходити тоді, коли Тобі справді захочеться. А Пустунчик обіцяє, що це буде справді захопливо. Який Твій улюблений предмет – може, історія, фізика чи література? У розділі «Віртуальна школа» Ти неодмінно знайдеш таку цікаву інформацію, яку навряд розкаже вчитель на уроці. Навчатися разом з Пустунчиком завжди весело і приємно!

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи має дарувати тільки позитивні емоції та викликати справжній інтерес до різноманітних предметів. Портал «Пустунчик» гарантовано пробудить бажання навчатися і дізнаватися про наш дивовижний світ все більше і більше. Найвеличніші архітектурні споруди, найекзотичніші рослини, найкрасивіші природні явища, найвідоміші письменники, найгеніальніші винаходи людства – ось що Ти знайдеш у віртуальній школі.

Отримуй нові знання у захопливій формі, надихайся і прагни до кращого! Вражай непересічними думками і неймовірними фактами своїх друзів, батьків і навіть вчителів! Із Пустунчиком це можливо! 

Система Orphus