Віртуальна школа

Популярне
Уяви, що Ти потрапив до лісу...

Психологія

Уяви, що Ти потрапив до лісу...

На що Ти звернеш увагу в першу чергу? Обери один з поданих варіантів – а Пустунчик розповість, як Ти сприймаєш інформацію і що допоможе Тобі краще навчатися!

0 682
Видатний хімік

Хімія

Видатний хімік

Михайло Васильович Ломоносов — один із перших російських вчених світової величини. Чим він тільки не цікавився, в якій тільки сфері не зробив корисних відкриттів! Та все ж найбільший внесок Ломоносов зробив у розвиток хімії.

0 35
Як поводитися у громадському транспорті?

Етикет для малюків

Як поводитися у громадському транспорті?

Натовп людей, усі навколо злі й роздратовані, Тебе мучить втома, стояти на одній нозі й тримати важку сумку дуже незручно, на наступній зупинці час виходити, а Ти навіть не знаєш, чи Тобі це вдасться. Знайомо?

1 284
Модна розмова: Історія взуття

Історія

Модна розмова: Історія взуття

Як виглядали чоботи в давнину, хто і навіщо вигадав підбори, яка країна є світовим лідером з виготовлення взуття? Про це, і не тільки, із задоволенням розповість Тобі Пустунчик.

0 215
Мандри, винаходи і пригоди – це все про Жуля Верна!

Зарубіжна література

Мандри, винаходи і пригоди – це все про Жуля Верна!

Хто з нас не чув про такі захопливі романи, як «П'ятнадцятирічний капітан», «Діти капітана Гранта» чи «Двадцять тисяч льє під водою»? Якщо Ти любиш мандри і пригоди, технічні винаходи й географічні цікавинки, то просто не зможеш відірватися від книг Жуля Верна – чудовог...

0 120
Федір Достоєвський: література — це важка праця

Російська література

Федір Достоєвський: література — це важка праця

Федір Михайлович Достоєвський — один із найвідоміших російських письменників. Без сумніву, Ти знаєш про його романи — «Злочин і кара», «Ідіот», «Брати Карамазови»... Сьогодні ж я розповім Тобі про те, як Достоєвський ставився до справи свого життя — літератури.

0 48
«Щоб народ мій усміхнувся»

Українська література

«Щоб народ мій усміхнувся»

«Пошли мені, доле, сили, уміння, талану, чого хочеш — тільки щоб я хоч що-небудь зробив таке, щоб народ мій у своїм титанічнім труді, у своїх печалях, горестях, роздумах, ваганнях, — щоб народ мій усміхнувся!». Чи знаєш Ти, кому належать ці слова?

0 181

Віртуальна школа

Що таке віртуальна школа? І навіщо ще й вона, якщо навіть реальна втомлює? Ось що Ти можеш спитати, зайшовши на дитячий портал «Пустунчик» і побачивши там розділ із такою назвою. Та не поспішай робити висновки: віртуальна школа тим і чудова, що тут ніколи не буває нудно і ніхто не сварить Тебе за невиконані домашні завдання.

Сюди Ти можеш заходити тоді, коли Тобі справді захочеться. А Пустунчик обіцяє, що це буде справді захопливо. Який Твій улюблений предмет – може, історія, фізика чи література? У розділі «Віртуальна школа» Ти неодмінно знайдеш таку цікаву інформацію, яку навряд розкаже вчитель на уроці. Навчатися разом з Пустунчиком завжди весело і приємно!

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи має дарувати тільки позитивні емоції та викликати справжній інтерес до різноманітних предметів. Портал «Пустунчик» гарантовано пробудить бажання навчатися і дізнаватися про наш дивовижний світ все більше і більше. Найвеличніші архітектурні споруди, найекзотичніші рослини, найкрасивіші природні явища, найвідоміші письменники, найгеніальніші винаходи людства – ось що Ти знайдеш у віртуальній школі.

Отримуй нові знання у захопливій формі, надихайся і прагни до кращого! Вражай непересічними думками і неймовірними фактами своїх друзів, батьків і навіть вчителів! Із Пустунчиком це можливо!