Поспішай взяти участь у кумедному конкурсі до Дня сміху !

Віртуальна школа

Популярне
Реальні місця, що надихнули діснеївських мультиплікаторів

Мистецтво

Реальні місця, що надихнули діснеївських муль...

Друже, а чи відомо Тобі, звідки черпають натхнення художники-мультиплікатори? Правильно! З найкращих пам’яток культури і мистецтва. І зараз я Тобі це доведу, показавши реальні місця, які надихнули авторів діснеївських мультфільмів.

0 542
Хто — кращий, а хто — найкращий?

Мовознавство

Хто — кращий, а хто — найкращий?

«Дипломом нагороджується кращий учень школи!». «Кращий фільм для сімейного перегляду!». Знайомо? Думаю, так. Однак зовсім неправильно.

0 310
Три стереотипи про Шевченка, які роблять його незаслужено нудним

Українська література

Три стереотипи про Шевченка, які роблять його...

«Забудьте про все, чому вас вчили у школі»: цей крилатий вислів якнайкраще підходить, коли ми говоримо про Шевченка. Бідний неосвічений кріпак, який так страждав за Україну. Чекайте, але ж це — тільки малесенька частинка правди!

0 266
Домашні досліди. Експериментуємо разом з дітьми!

Фізика

Домашні досліди. Експериментуємо разом з діть...

Перетворити звичайну кухню в домашню міні-лабораторію легко! Вражаючі експерименти з водою, світлом, холодом і повітрям перетворять дитячий вихідний на цікаву пригоду.

0 173
Яким бачать Шевченка сучасні художники?

Мистецтво

Яким бачать Шевченка сучасні художники?

Тараса Шевченка ми звикли уявляти бідним мучеником чи задумливим пророком. «Він був кріпаком та страждав за Україну», – ось що нам кажуть у школі. Висока шапка, важкий погляд з-під насуплених брів... Та чи буває інший Шевченко?

0 353
Вірші, з якими не страшні труднощі

Українська література

Вірші, з якими не страшні труднощі

Опускаються руки? Здається, ніби в Тебе ніколи нічого не вийде? Нумо боротися з нападом песимізму, адже світ — такий прекрасний! Я підготував добірку життєствердних віршів українських поетів, які переконують: потрібно йти вперед, не зупиняючись!

0 174

Віртуальна школа

Що таке віртуальна школа? І навіщо ще й вона, якщо навіть реальна втомлює? Ось що Ти можеш спитати, зайшовши на дитячий портал «Пустунчик» і побачивши там розділ із такою назвою. Та не поспішай робити висновки: віртуальна школа тим і чудова, що тут ніколи не буває нудно і ніхто не сварить Тебе за невиконані домашні завдання.

Сюди Ти можеш заходити тоді, коли Тобі справді захочеться. А Пустунчик обіцяє, що це буде справді захопливо. Який Твій улюблений предмет – може, історія, фізика чи література? У розділі «Віртуальна школа» Ти неодмінно знайдеш таку цікаву інформацію, яку навряд розкаже вчитель на уроці. Навчатися разом з Пустунчиком завжди весело і приємно!

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи має дарувати тільки позитивні емоції та викликати справжній інтерес до різноманітних предметів. Портал «Пустунчик» гарантовано пробудить бажання навчатися і дізнаватися про наш дивовижний світ все більше і більше. Найвеличніші архітектурні споруди, найекзотичніші рослини, найкрасивіші природні явища, найвідоміші письменники, найгеніальніші винаходи людства – ось що Ти знайдеш у віртуальній школі.

Отримуй нові знання у захопливій формі, надихайся і прагни до кращого! Вражай непересічними думками і неймовірними фактами своїх друзів, батьків і навіть вчителів! Із Пустунчиком це можливо! 

Система Orphus