Віртуальна школа

Популярне
Як українець очолив індіанське плем’я

Історія

Як українець очолив індіанське плем’я

В цю історію неможливо повірити, але те, що я Тобі зараз розповім, — чистісінька правда. Приготуйся дивуватися: за кілька хвилин Ти дізнаєшся, як українському льотчику, Герою Радянського Союзу, якого всі вважали загиблим у бою, вдалося вижити і стати...

0 573
Як народжується книга: секрети виробництва паперу

Історія

Як народжується книга: секрети виробництва па...

Привіт, друже! От сидиш Ти зараз перед монітором свого комп’ютера, мимохіть ковзаєш поглядом по зошитах на робочому столі і не здогадуєшся: для виготовлення одного з них потрібно 0,00035 дерева, а на тону паперу потрібно 17 дерев.

0 966
Казкові маршрути: дитячий вікенд у Європі

Географія

Казкові маршрути: дитячий вікенд у Європі

Часом так хочеться внести у повсякденне життя трішки магії та перетворити хоча б один день на справжню казку. Для всіх мрійників і любителів фантастичних пригод Пустунчик підготував захоплюючу подорож казковими місцями Європи.

0 448
Прислів'я про добро і зло

Література

Прислів'я про добро і зло

Знову насупив брови і затаїв образу на друга? Не накручуй себе! Читай справедливі прислів’я та приказки про добро і переконайся, що добрим бути набагато легше та приємніше, аніж сумним та похмурим.

0 209
Прислів'я з прислівниками, числівниками й антонімами

Мовознавство

Прислів'я з прислівниками, числівниками й ант...

Прислів'я і приказки — це не лише безцінні перлини, в яких втілена мудрість попередніх поколінь. Виявляється, за ними ще й можна вивчати українську мову!

0 108
Прислів'я і приказки про весну

Література

Прислів'я і приказки про весну

Коли природа навколо «одягається» в зелену барву, а зранку Тебе будить мелодійний спів пташки за вікном, значить, прийшла весна. Спостерігаючи за весняною порою, українці склали немало приказок і прислів'їв про весну. Нумо читати і запам'ятовувати!

0 215
Прислів'я і приказки про книгу

Література

Прислів'я і приказки про книгу

«Велика є користь від учення книжного», – з такими словами у княжі часи звертався Ярослав Мудрий до свого народу. Справді, книга — це диво, де заховані мудрість і неосяжний світ знань. Це — смолоскип, що повсякчас освітлює наш шлях...

0 124
Система Orphus