Поспішай взяти участь у весняних конкурсах до 8 Березня!

Віртуальна школа

Популярне
Що таке лайфхак?

Мовознавство

Що таке лайфхак?

Маленька хитрість (чи мудрість?), яка, наче фокус, одразу робить життя простішим. Бачиш її — і розумієш: «Ого, а мені б таке ніколи не спало на думку!». Щойно я спробував пояснити Тобі, що таке лайфхак.

0 291
Три секрети, як не відкладати справи на потім

Психологія

Три секрети, як не відкладати справи на потім

Дванадцята ночі, завтра важлива контрольна, а Ти тільки починаєш готуватися? Настрій стає все гіршим, з'являється паніка, хочеться спати... Як же Тобі вдалося дотягти до останнього моменту? А головне — як уникати подібних ситуацій у майбутньому?

0 562
Дружина – вірна, відповідь — правильна

Мовознавство

Дружина – вірна, відповідь — правильна

«Вірна відповідь», «вірний розв'язок», «вірне пояснення» – часто чуємо або й кажемо ми. «Невірно», – реагуємо, коли бачимо десь помилку. Та, виявляється, ми робимо усе неправильно!

0 235
Хто перший? Цікаві факти про перегони

Досягнення

Хто перший? Цікаві факти про перегони

Перегони — це адреналін, азарт і відчуття, які неможливо передати словами. Як воно — летіти все швидше і швидше, напружувати усі свої сили і зрештою ставати першим? Пропоную зануритися у світ перегонів, прочитавши мою добірку цікавих фактів!

0 421
Хто — кращий, а хто — найкращий?

Мовознавство

Хто — кращий, а хто — найкращий?

«Дипломом нагороджується кращий учень школи!». «Кращий фільм для сімейного перегляду!». Знайомо? Думаю, так. Однак зовсім неправильно.

0 95
Про вживання слова «даний»

Мовознавство

Про вживання слова «даний»

Як приємно розмовляти українською мовою, коли вона чиста, мелодійна, жива! А щоб вона була такою, потрібно позбутися слів, які засмічують її та роблять не такою милозвучною. Сьогодні будемо дізнаватися, як побороти один злісний канцеляризм.

0 257
Як розпланувати свій день?

Психологія

Як розпланувати свій день?

Спочатку — чотири або й шість уроків у школі, потім — домашні завдання... А ще ж хочеться погуляти з друзями, піти на улюблений гурток і просто відпочити! Та як організувати свій час, щоб усе встигати?

2 309

Віртуальна школа

Що таке віртуальна школа? І навіщо ще й вона, якщо навіть реальна втомлює? Ось що Ти можеш спитати, зайшовши на дитячий портал «Пустунчик» і побачивши там розділ із такою назвою. Та не поспішай робити висновки: віртуальна школа тим і чудова, що тут ніколи не буває нудно і ніхто не сварить Тебе за невиконані домашні завдання.

Сюди Ти можеш заходити тоді, коли Тобі справді захочеться. А Пустунчик обіцяє, що це буде справді захопливо. Який Твій улюблений предмет – може, історія, фізика чи література? У розділі «Віртуальна школа» Ти неодмінно знайдеш таку цікаву інформацію, яку навряд розкаже вчитель на уроці. Навчатися разом з Пустунчиком завжди весело і приємно!

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи має дарувати тільки позитивні емоції та викликати справжній інтерес до різноманітних предметів. Портал «Пустунчик» гарантовано пробудить бажання навчатися і дізнаватися про наш дивовижний світ все більше і більше. Найвеличніші архітектурні споруди, найекзотичніші рослини, найкрасивіші природні явища, найвідоміші письменники, найгеніальніші винаходи людства – ось що Ти знайдеш у віртуальній школі.

Отримуй нові знання у захопливій формі, надихайся і прагни до кращого! Вражай непересічними думками і неймовірними фактами своїх друзів, батьків і навіть вчителів! Із Пустунчиком це можливо! 

Система Orphus