Дитячі фільми онлайн

Улюблені персонажі усіх дітей і дорослих зібралися на одному сайті. Портал «Пустунчик» гостинно запрошує до перегляду надзвичайно цікавих і повчальних фільмів для дітей, що стали шедеврами кіно і навчили не одне покоління справедливості, дружбі, любові, відданості й чесності. Героїчні й відважні, казкові й фантастичні, добрі й позитивні герої поведуть Тебе у мандри чарівними лісами, бурхливими океанами, таємничими островами, і стануть справжніми друзями для кожного. Мандри бешкетника Тома Сойера, повернення маленької Червоної Шапочки, пригоди непосидючого Буратіно та інші неймовірні історії – для Тебе. Кожна стрічка – окрема особлива розповідь, яка накриває з головою, змушуючи співпереживати, хвилюватися, ризикувати разом з головними героями і радіти їх перемогам, як своїм.

Тепер не потрібно чекати, коли улюблений фільм покажуть по телевізору, а можна дивитися його просто онлайн. Пустунчик відкриває свій кінозал для кожного.

Також на нашому сайті Ви зможете знайти добірку вітчизняних мультфільмів, перегляд яких подарує безліч позитивних емоцій та неповторні хвилини радості і посмішок.