Фільми для дітей

Улюблені персонажі усіх дітей і дорослих зібралися на одному сайті. Портал «Пустунчик» гостинно запрошує до перегляду надзвичайно цікавих і повчальних фільмів для дітей, що стали шедеврами кіно і навчили не одне покоління справедливості, дружбі, любові, відданості й чесності.

Героїчні й відважні, казкові й фантастичні, добрі й позитивні герої поведуть Тебе у мандри чарівними лісами, бурхливими океанами, таємничими островами, і стануть справжніми друзями для кожного. Мандри бешкетника Тома Сойєра, повернення маленької Червоної Шапочки, пригоди непосидючого Буратіно та інші неймовірні історії – для Тебе. Кожна стрічка – окрема особлива розповідь, яка накриває з головою, змушуючи співпереживати, хвилюватися, ризикувати разом з головними героями і радіти їхнім перемогам як своїм.

Дивись онлайн дитячі фільми

Тепер не потрібно чекати, коли ж улюблений фільм покажуть по телевізору, а можна дивитись його просто онлайн. Пустунчик відкриває свій кінозал для кожного. А щоб вирішити, що подивитися ввечері за чашкою гарячого чаю, не потрібно довго шукати рекомендації чи згадувати назви фільмів: на дитячому порталі «Пустунчик» вже зібрані найцікавіші й найдобріші кінокартини, які неодмінно сподобаються малюкам. І не тільки сподобаються, а й наблизять до справжнього мистецтва, а ще – покажуть гарний приклад. Перевірені часом радянські фільми для дітей будуть раді передивитися й батьки: тож із допомогою Пустунчика ви легко зможете влаштувати для себе затишний сімейний кіноперегляд. А якщо малятам захочеться подивитись онлайн якийсь новий популярний дитячий фільм – на порталі обов'язково знайдеться чудовий варіант!

Кінозал Пустунчика

Долучайся до мистецтва кіно разом із Пустунчиком – дивися, надихайся, розмірковуй і фантазуй! Наш кінозал регулярно поповнюється чудесними дитячими фільмами, які дарують теплі емоції й залишають після себе найяскравіші враження. Та це ще не все: також на нашому сайті Ти знайдеш добірку вітчизняних та іноземних мультфільмів, перегляд яких подарує море позитиву й неповторні хвилини радості й усмішок. А для найрозумніших і найдопитливіших Пустунчик відкрив навіть розділ документальних фільмів. Тож заходь у наш кінозал, дивись цікавенні дитячі фільми онлайн, і не забудь поділитися своєю знахідкою з батьками і друзями! 

Система Orphus