Пазли

Важко знайти більш захопливе заняття, аніж складання пазлів. Воно однаково зацікавлює і дітей, і дорослих. На дитячому сайті «Пустунчик» є чимало пазлів для дітей.

Чому ми пропонуємо Вам і Вашим дітям складати пазли онлайн на нашому сайті? По-перше, це дуже зручно. У будь-який час, коли малечі заманеться продемонструвати, перевірити або потренувати свою уважність і вміння швиденько збирати яскраву картинку, Ви можете зайти на дитячий сайт «Пустунчик» у розділ «Пазли для дітей». По-друге, Ви позбуваєтеся одвічної проблеми загублених кількох елементів пазлів, неповної картинки і розчарування в очах Вашої дитини. По-третє, галерея пазлів на сайті постійно поповнюється новими екземплярами. Дитина має нову розвагу, а Ви — можливість заощадити декілька десятків-сотень гривень на щось смачно-корисне для вашого чада.

Грати в дитячі пазли онлайн на сайті «Пустунчик» — не так вже й легко. Кожен пазл це ціла гра, що складається з трьох етапів. Три картинки, які потрібно зібрати послідовно одна за одною. При цьому час для збору — обмежений. Таким чином, дитина концентрується на виконанні завдання, вчиться логічно мислити, оцінювати ситуацію загалом і, звичайно, безмежно радіє зібраному малюночку з зображенням казкових героїв, тваринок, рослин, комах чи дивовижних краєвидів.