Поділися найяскравішим літнім спогадом та отримай класний осінній подарунок!

Яскраві дитячі пазли онлайн

Як цікаво складати яскраву кольорову картинку! Цей процес захоплює, додає радості й азарту, а ще – розвиває у дитини уважність і логічне мислення. У розділі ігор на порталі «Пустунчик» діти можуть знайти для себе пазли різної складності: як прості зображення для найменших, так і картинки, над якими треба поміркувати довше.

Улюблені речі

На сайті Пустунчика дитина може обрати пазл на свій смак. Тут вона має можливість складати картинку, на якій зображена саме та річ, яка їй подобається – ніжна квітка, миле звірятко чи улюблений персонаж. Особливо цікаво складати пазли про пригоди слоника Пустунчика, зайчика Заї та корівки Маняші. А вдосталь награвшись пазлами, можна перейти до розмальовок чи логічних ігор.

Пазли для дітей онлайн – чудовий спосіб захопити дитину грою, яка не тільки викликає цікавість, але й приносить користь. Вони гарно тренують уважність, допомагаючи малюку пізнавати світ навколо себе. Хтозна – можливо, саме захоплення пазлами надихне дитину на створення власних яскравих малюнків, аплікацій чи колажів. А може, від пазлів вона захоче перейти до складніших конструкцій, зацікавиться логікою, математикою чи фізикою?

Захоплююча гра

Складати дитячі пазли на порталі «Пустунчик» дуже весело – це все одно що грати! А все тому, що робити це треба на час. Тож секрет успіху – максимальна концентрація й азарт. Впорався з комплектом із трьох пазлів за ще меншу кількість секунд – встановлюєш новий рекорд і, звісно ж, радієш своїм перемогам!

А якщо хочеться чогось іще крім пазлів – на порталі «Пустунчик» є ще багато розділів, які можуть зацікавити як малюка, так і старшу дитину чи навіть підлітка. Розвивальні й аркадні ігри, рецепти й уроки малювання, найцікавіші факти про все на світі, мультики й дитячі художні фільми – тут діти точно знайдуть те, що припаде їм до смаку!

Система Orphus