Ігри

Популярне
Потяг

Розмальовки

Потяг

Дитяча гра «Потяг» – це розмальовка з щасливим слоником, який їде на потязі в далекі краї. Дітки зможуть самі вибрати кольори і відтінки, якими хочуть розфарбувати частини картинки, адже їх, і кольорів, і частин, дана достатня кількість. Розмальовка ...

0 11 т.
Солодкі скарби

Аркадні

Солодкі скарби

Гра «Солодкі скарби» – це захоплююча аркада-пригода. Вам потрібно ходити своїм персонажем-слоником і збирати предмети, стрибаючи та остерігаючись павутини. Ця гра надовго захопить вашу дитину, так як вона барвиста і цікава.

3 14 т.
Автомобіль

Розмальовки

Автомобіль

Розмальовка «Автомобіль» особливо сподобається маленьким хлопчикам, адже вона дасть їм можливість створити машину їхньої мрії, розфарбувавши її саме так, як вони бажають. Ця гра не тільки буде радувати ваших діток, а й паралельно їх розвивати.

0 9 497
Котик

Пазли

Котик

Мила дитяча гра, яка складається із 3х пазлів, де кожний наступний збільшує свою складність. Діткам, безсумнівно, сподобаються добрі красиві фотографії, які вони повинні будуть зібрати. Це не тільки цікаво, але й розвиває одночасно і праву, і ліву пі...

0 14 т.
Спритна лінія

Розвиваючі ігри

Спритна лінія

Суть даної гри полягає в тому, щоб провести лінію від старту до фінішу, не торкаючись до стін. Рівні поступово ускладнюються і роблять гру цікавіше. Гра «Проворна лінія» розвиває в дитині акуратність і обидві півкулі мозку відразу.

0 13 т.
Вправний пілот

Розвиваючі ігри

Вправний пілот

Гра «Спритний пілот» для діток від 8 років. Тренує уважність і логічне мислення. Потрібно продумувати свої дії. Ви летите на ракеті, і ваша швидкість поступово збільшується, а на вашому шляху постійно трапляються перешкоди, які потрібно подолати. Буд...

2 7 644
Юний композитор

Розвиваючі ігри

Юний композитор

Гра «Юний композитор» прекрасно розвиває пам'ять і музичний слух вашої дитини. Комп'ютер грає звуки, які вашій дитині потрібно повторити, поступово мелодія ускладняється. Не тільки буде цікаво вашому чаду, але й корисно.

0 9 546

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для малюків є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин. Та, звісно ж, найпопулярнішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн». Тут малята знайдуть безкоштовні пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл три картинки за певний відрізок часу для дитини буде не дуже складним, але захоплюючим завданням. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення дітей.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври. Дитина самостійно приймає рішення, обираючи кольори та їхні поєднання. Ця гра допоможе сформувати естетичний смак дитини, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — це ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти. Уважність, зосередженість і швидкість реакції – ось що потрібно для того, аби перемогти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть перевірити свою кмітливість: пройти коридорами заплутаного лабіринту чи позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики». Такі ігри зацікавлюють та розвивають одночасно: тренувати своє логічне мислення можна весело, захопливо і з чудовим настроєм!

Таким чином, на порталі можна знайти як простенькі ігри онлайн для найменших, так і розвивальні чи аркадні ігри для старших діток і навіть підлітків. Малюки люблять онлайн-пазли і яскраві розмальовки: за цим заняттям вони забудуть про все на світі, експериментуючи і вивчаючи форми, кольори і відтінки. А серед дітей шкільного віку дуже популярні аркадні та логічні ігри: з ними тренування уважності, кмітливості та спритності проходить у найбільш захопливій формі.

Приємне і корисне дозвілля

Відправляючи свою дитину пограти на дитячий портал «Пустунчик», Ви можете не хвилюватися про те, чи з користю вона проводить час. Персонажі усіх ігор – цікаві й позитивні, а кожен пазл, кожна розмальовка чи логічна гра розвивають ті чи інші здібності дитини, пробуджують бажання рости у вподобаному напрямі. Логіка чи математика, спритність і швидкість рішень чи вдумливе підбирання кольорів і відтінків – усі діти знайдуть у розділі ігор щось на свій смак.

А, вдосталь награвшись, можна буде подивитися добрий мультфільм чи почитати цікаву статтю. Та якщо раптом хочеться зовсім не цього, а, наприклад, помалювати, зробити щось своїми руками чи приготувати щось смачненьке – то й тут на допомогу прийде Пустунчик! Цей дитячий портал створений якраз для того, щоб Ваша дитина могла займатися саме тим, що їй подобається, демонструючи все нові й нові успіхи!

Система Orphus