Ігри

Популярне
Солодкі скарби

Аркадні

Солодкі скарби

Гра «Солодкі скарби» – це захоплююча аркада-пригода. Вам потрібно ходити своїм персонажем-слоником і збирати предмети, стрибаючи та остерігаючись павутини. Ця гра надовго захопить вашу дитину, так як вона барвиста і цікава.

0 10 т.
Збери пейзаж осені

Розвиваючі ігри

Збери пейзаж осені

Гра «Збери пейзаж осені» - дуже яскрава гра, з якою впораються навіть найменші дітки. У цій грі ваша дитина може розташувати звірів, квіточки, гриби, комах так, як вона цього хоче. Дуже корисно також, щоб дитина називала вголос, все, що ставить у кар...

0 9 662
Ігри з розумом

Розвиваючі ігри

Ігри з розумом

Дуже корисна розвиваюча гра, яка не тільки видає цікаві факти, але і змусить подумати, граючи. З цією грою ви сміливо можете залишити дитину, так як вона допомагає розвивати раціональне мислення і логіку, поступово ускладнюючи завдання.

0 11 т.
Зайчик

Пазли

Зайчик

Пазл «Зайчик» - це гра з набором із 3х пазлів, які стають все складніше. Дуже мила добра дитяча гра, яка не тільки сподобається діткам гарними фотографіями та картинками, а й розвиватиме їх логічне мислення.

0 12 т.
Знайди відмінності

Розвиваючі ігри

Знайди відмінності

Гра «Знайти відмінності» має кілька рівнів. Вам необхідно знайти відмінності на картинках. За кожне знайдене дають 10 балів, а за невірне віднімають 5. Не тільки цікава, але й корисна гра, яка допоможе розвивати уважність.

0 8 669
Зимова прогулянка

Пазли

Зимова прогулянка

Набір з трьох пазлів, кожен з яких складніше попереднього. На цих милих картинках веселий слоник знаходиться в новорічній атмосфері. Діткам точно сподобається яскравий слон, який покаже їм зимову казку. Завдяки пазлам ваша дитина зможе швидше розвива...

1 21 т.
Поварята

Розмальовки

Поварята

Красива розмальовка, яка підійде для діточок будь-якого віку. Картинка має багато елементів, які можна розфарбувати, та 18 фарб, якими можна це зробити. Розмальовки розвивають не тільки самостійність, уяву, а й творчі здібності дитини.

0 4 977

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для дітей є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин, але, звісно ж, найцікавішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн».

Розділ «Ігри для дітей» представлений такими безкоштовними іграми для дітей, як пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл три картинки за певний відрізок часу для дитини буде не дуже складним, але досить захоплюючим завданням. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення дітей.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври. Дитина самостійно приймає рішення, обираючи кольори та їхні поєднання. Ця гра допоможе сформувати смак дитини, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — це ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть цілком безкоштовно пограти у різноманітні ігри, перевірити свою уважність, пройти коридорами заплутаного лабіринту, позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики» та багато іншого.

Безкоштовні логічні ігри для дітей онлайн — на дитячому порталі «Пустунчик»! Серед наявного різноманіття дитячих ігор найпопулярнішими є аркадні та логічні ігри. Вони потребують від дитини швидких рішень, уважності та спритності.