Ігри

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для малюків є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин. Та, звісно ж, найпопулярнішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн». Тут малята знайдуть безкоштовні пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл три картинки за певний відрізок часу для дитини буде не дуже складним, але захоплюючим завданням. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення дітей.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври. Дитина самостійно приймає рішення, обираючи кольори та їхні поєднання. Ця гра допоможе сформувати естетичний смак дитини, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — це ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти. Уважність, зосередженість і швидкість реакції – ось що потрібно для того, аби перемогти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть перевірити свою кмітливість: пройти коридорами заплутаного лабіринту чи позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики». Такі ігри зацікавлюють та розвивають одночасно: тренувати своє логічне мислення можна весело, захопливо і з чудовим настроєм!

Таким чином, на порталі можна знайти як простенькі ігри онлайн для найменших, так і розвивальні чи аркадні ігри для старших діток і навіть підлітків. Малюки люблять онлайн-пазли і яскраві розмальовки: за цим заняттям вони забудуть про все на світі, експериментуючи і вивчаючи форми, кольори і відтінки. А серед дітей шкільного віку дуже популярні аркадні та логічні ігри: з ними тренування уважності, кмітливості та спритності проходить у найбільш захопливій формі.

Приємне і корисне дозвілля

Відправляючи свою дитину пограти на дитячий портал «Пустунчик», Ви можете не хвилюватися про те, чи з користю вона проводить час. Персонажі усіх ігор – цікаві й позитивні, а кожен пазл, кожна розмальовка чи логічна гра розвивають ті чи інші здібності дитини, пробуджують бажання рости у вподобаному напрямі. Логіка чи математика, спритність і швидкість рішень чи вдумливе підбирання кольорів і відтінків – усі діти знайдуть у розділі ігор щось на свій смак.

А, вдосталь награвшись, можна буде подивитися добрий мультфільм чи почитати цікаву статтю. Та якщо раптом хочеться зовсім не цього, а, наприклад, помалювати, зробити щось своїми руками чи приготувати щось смачненьке – то й тут на допомогу прийде Пустунчик! Цей дитячий портал створений якраз для того, щоб Ваша дитина могла займатися саме тим, що їй подобається, демонструючи все нові й нові успіхи!

Система Orphus