рекомендуємо
Вітальний конверт із пташкою за десять хвилин

Саморобки

Вітальний конверт із пташкою за десять хвилин

Якщо часу обмаль, а Ти все ще не обрав подарунок для іменинника, вихід є! Чому б не зробити маленьке капіталовкладення у мрію друга? А про вишукану упаковку подбає Пустунчик.

15.02.2017 09:18

Як намалювати інопланетянина?

Уроки малювання

Як намалювати інопланетянина?

Якщо я скажу Тобі, що бачив інопланетянина, Ти, звісно ж, розсмієшся або покрутиш пальцем біля скроні. Такі вже потайні ці прибульці — ніхто не знає, який вони мають вигляд. Тим краще — легше буде їх намалювати!

02.02.2017 14:22

Загадкове місто у скелях

Географія

Загадкове місто у скелях

На півдні Іспанії, посеред стародавніх базальтових скель заховалося дивовижне містечко — Сетеніль-де-лас-Бодегас. Над будинками та вулицями міста нависають величезні кам’яні брили. Здається, ще мить — і вони обваляться, проте це не так. Гігантські скел...

08.02.2017 11:32

Куди відлітають птахи на зиму і як знаходять шлях додому?

Зоологія

Куди відлітають птахи на зиму і як знаходять ...

Журавлі — до Азії, ластівки — до Африки! Сезонні міграції птахів — одне з найбільших чудес природи. Куди відлітають птахи на зиму, якими орієнтирами керуються в дорозі та як знаходять шлях додому? Про це і не тільки говоримо сьогодні.

06.02.2017 14:20

Вечірня казка: театр тіней

Саморобки

Вечірня казка: театр тіней

Довгі зимові вечори — ідеальний час для ігор у театр тіней. Якій дитині не сподобається така оригінальна казка на ніч? Цікаву забавку для малюків легко зробити своїми руками. Як? Читай далі — з задоволенням розповім!

23.01.2017 17:18

Як змусити повітряну кульку літати без гелію?

Хімія

Як змусити повітряну кульку літати без гелію?

Мабуть, жоден подарунок у світі не викликає стільки захоплення, як повітряна кулька з гелієм. Разом з невагомою кулястою іграшкою, що піднімається вгору, вмить злітає до небес і наш настрій. Однак сьогодні наповнити кульки гелієм — задоволення не з деш...

19.01.2017 09:11

Прислів'я з прислівниками, числівниками й антонімами

Мовознавство

Прислів'я з прислівниками, числівниками й ант...

Прислів'я і приказки — це не лише безцінні перлини, в яких втілена мудрість попередніх поколінь. Виявляється, за ними ще й можна вивчати українську мову!

15.06.2016 19:58

Розмальовки

50 в розділі

Пазли

10 в розділі

Розвиваючі ігри

24 в розділі

Аркадні ігри

21 в розділі

Мультфільми

184 в розділі
Система Orphus