рекомендуємо
Урок малювання вербових котиків. Весна на порозі!

Уроки малювання

Урок малювання вербових котиків. Весна на пор...

Ранньої весни, коли вдень сонечко вже ніжно лоскоче дитячі щічки, а вночі все ще гріється під зимовою ковдрою, розцвітають пухнасті провісники тепла — вербові котики. Недарма у латиських піснях співається: «Сонце плете віночок, сидячи на вербі». Намалю...

02.03.2017 09:43

Школа виживання: як паросток пробиває асфальт?

Ботаніка

Школа виживання: як паросток пробиває асфальт...

У маленьких тендітних паростків часто є чому повчитися навіть людині. Прагнучи побачити світ у всій красі, ці наполегливі сміливці пробивають найтвердіший ґрунт і виживають у найскладніших умовах. Незважаючи ні на що!

24.02.2017 11:08

Збережемо красу перших квітів весни

Ботаніка

Збережемо красу перших квітів весни

Первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони, ніжні й тендітні, першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. І як прикро, що деякі з цих квітів на межі зникнення. Поговоримо про це?

08.04.2016 09:39

Найцікавіші дитячі майданчики зі всього світу

Мистецтво

Найцікавіші дитячі майданчики зі всього світу

Пісочниця, дерев’яні будиночки-гірки та кілька гойдалок — гадаєш, усі дитячі майданчики приблизно однакові? Сьогодні я розповім Тобі про найчудернацькіші майданчики з різноманітних куточків планети. Схоже, їх автори таки знаються на розвагах.

30.11.2016 11:58

Життєствердні вірші російських класиків про весну

Російська література

Життєствердні вірші російських класиків про в...

Весна: природа пробуджується і дарує людині неймовірну енергію, бажання жити і дивуватися світу навколо. Почитай, як красиво пишуть про це російські поети — відчуй весну ще сильніше!

26.03.2015 15:30

 Народні прикмети про весну

Зустріч весни

Народні прикмети про весну

Після холодної зими так хочеться тепла і сонечка! Які сюрпризи готує нам нинішня весна — проливні дощі та кольорові веселки чи безжальні вітри та квітневі заморозки — розкажуть народні прикмети.

10.03.2017 16:32

Дитячі віршики про весну

Зустріч весни

Дитячі віршики про весну

Скільки радості у дітлахів — весна прийшла! Ще зовсім трошки — і розпустяться ніжно-зелені листочки, побіжать веселі струмки, зацвітуть барвисті квіти. Нумо читати вірші про весну та пригадувати, скільки чарівних моментів вона для нас приготувала!

06.03.2015 15:23

Розмальовки

50 в розділі

Пазли

10 в розділі

Розвиваючі ігри

24 в розділі

Аркадні ігри

21 в розділі

Мультфільми

184 в розділі
Система Orphus
Як стати автором?