Дитячі размальовки онлайн

Часом хочеться додати трохи фарб до свого життя. Зробити сонечко трішечки яскравішим, небо світлішим, квіти різнобарвнішими. Якщо у реальному житті це зробити складно, то на дитячому порталі «Пустунчик» це цілком можливо.

Тут зібрана ціла підбірка тематичних розмальовок для дітей. Кожна картинка має свою сюжетну лінію і спонукає дитину до роздумів, пошуків правильних барв, які не просто зроблять зображення кольоровим, а зададуть йому свій настрій і вдихнуть у нього життя.

Роздрукуй улюблену розмальовку

Розмальовки онлайн — це зручно, цікаво, швидко, легко і доступно. Будь-яку із розмальовок ви можете роздрукувати або ж розмальовувати онлайн. На порталі регулярно з’являються нові ігри-розмальовки, які знайомлять користувачів з новими місцями, де побував Пустунчик та його друзі.

Розмальовки онлайн на порталі «Пустунчик» розфарбовувати дуже легко. Зручна і досить велика палітра кольорів, вибір найбільш підходящого з них, клацання мишкою — і вмить безбарвна гладь води заграла темно-синіми хвильками, а безтурботний яскраво одягнений Пустунчик вирушив у чергову подорож.

Розмальовки для дітей — це чудова можливість навчити дитину розрізняти кольори та їхні відтінки, підбирати відповідні кольорові гами та розвивати творче мислення.