Його величність торт

Його величність торт

Кожен справжній ласунчик обожнює тортики — великі, маленькі, витіюватої форми, із заварним кремом, горіхами чи шоколадом. Жодне свято не обходиться без частування цього солодкого і неймовірно смачного кондитерського виробу.

3723 0

Його величність торт зайняв своє почесне місце і в Книзі рекордів Гіннеса. Найвищий у світі торт висотою 30,85 м приготувала Бета Корнелл з помічниками. На розгляд публіки його представили в округу Шивассі, штат Мічіган, США. А ось місто Форт-Пайн, штат Алабама, США під час святкування 100-річного ювілею відзначився найбільшим тортом на планеті. Важив торт 58,08 т, включаючи 7,5 т морозива. Виготовлений був у формі рельєфної копії штату.

Сьогодні я підготував для Тебе добірку незвичайних тортиків — шедеврів найкращих майстрів-кондитерів. Торти настільки креативні та дивовижні, що назвати їх солодощами або просто їжею язик не повертається. Погодься, це не просто торти, а справжнісінькі мистецькі витвори.

Торт-веселка

Корона для принцеси

За мотивами картин Ван Гога

Музичний тортик

Дитячий майданчик

Вінтаж

Тортик-райдуга

Весільний торт

До речі, традиції розрізання нареченими весільного торта більше 5 тисяч років. За давнім повір’ям, дружба скріплюється ламанням хліба. Саме хліб був пращуром сучасного весільного торта.

Торт-совеня

Подорож за блакитною мрією

Весняне пробудження

Міккі Маус

Том і Джері

Русалонька

«Тачки»

В осінньому лісі

Чобіток

Подарунок лелеки

Рейтинг

3723 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Коментарі до: Його величність торт

Щоб залишити коментар   авторизуйтеся

Коментарі:

Немає результатів.