Як робити чудові поробки

Якщо Ти маєш фантазію і бажання, обожнюєш творити, різати, клеїти, ліпити, складати, майструвати – тоді Тобі до нас! Дитячий портал «Пустунчик» навчить і допоможе кожній дитині створювати незвичайні вироби своїми руками. Папір оживатиме у Ваших руках, пластилін набуватиме причудливих форм, звичайні сірникові коробки ставатимуть диво-валентинками, а яскраві ґудзики – вічно квітучими букетами квітів.

Ви дізнаєтеся, які прекрасні поробки можна створювати із звичайних побутових речей, варто тільки захотіти. Будь-яке свято стане особливим, якщо підготувати для коханих і рідних людей особливі подаруночки. Адже зроблене своїми руками, завжди цінніше і дорожче, ніж просто куплене у магазині.

Поробки з бумаги, картону, дерева

На сайті «Пустунчик» Ви знайдете доступні і прості для розуміння схеми виробів з картону, паперу, дерева та інших матеріалів. Дитина зможе не просто копіювати побачене, але й вносити своє власне особливе бачення, проявляти фантазію, оригінальність, готуючи святкові поробки.

Новорічні вироби-сніжинки, ялинкові іграшки; пасхальні крашанки і писанки; листівки до Дня закоханих; прикраси до 8 березня – ці та інші цікавинки Ви зможете виготовити самостійно.