Диво-валентинка з сірникової коробки

Диво-валентинка з сірникової коробки

День Валентина — свято кохання, усмішок і позитивних емоцій. Як же сильно в цей День хочеться отримати подарунок від коханої людини!

37 т. 1

А ще дужче — зробити приємне своїй половинці, подарувавши щось на згадку. Пропоную Тобі виготовитиоригінальну валентинку з коробочки для сірників із таємним посланням всередині.

Для валентинки Тобі знадобляться:

— коробка для сірників або її шаблон (збережи Шаблон 1, Шаблон 2);
— щільний кольоровий папір для коробки, папір для привітань;
— ножиці і/або канцелярський ніж;
— олівці;
— лінійка для точного згинання картону вздовж ліній;
— клей;
— декоративні прикраси для валентинки.

До роботи!

Але спочатку важлива інформація! Якщо Ти вирішив робити валентинку з сірникової коробки, обклей її кольоровим папером та прикрась яскравими стрічками, штучними квітами, сердечками тощо. Якщо з шаблону, роздрукуй схему на цупкому кольоровому папері формату А4 та виріж деталі майбутньої валентинки.

Ось два варіанти коробочки-валентинки.

Перший — у вигляді звичайної сірникової коробки.

Другий — у вигляді святкової коробки-конверту.

Починаємо виготовляти коробочку.

1. Роздрукуй шаблони коробочок-валентинок на папері А4. Щоб коробка мала правильні розміри, не масштабуй і не змінюй її. Пам’ятай, для коробки потрібен щільний, цупкий папір. Хоча можна роздрукувати шаблони на звичайному папері, наклеїти їх на картон і вирізати.

2. Розріж викрійки коробочок вздовж чорних ліній. За допомогою лінійки зігни деталі у місцях сірих ліній та склади коробки майбутніх валентинок так, як показано на фото.

3. Змасти клеєм світло-сірі ділянки паперу всередині коробки.

4. А зараз увага! Зігни всі сторони шаблону навпіл всередину коробки (в Тебе повинні вийти подвійні стінки). А маленькі деталі потрібно вставити в щілини, що з’явились після складання сторін коробки навпіл.

5а. Для виготовлення звичайної коробки: обгорни внутрішню коробочку папером для зовнішньої коробки (на шаблоні справа), перевір, чи все підходить, чи щільно прилягає коробка. Потім склей частини між собою.

5б. Для коробки-конверта: намасти внутрішні сторони деталі, як показано на фото (можеш вставити внутрішню коробку, але потім її потрібно буде вийняти). Щоб деталі добре склеїлись, їх потрібно притиснути зсередини коробки і потримати декілька секунд.

6. Коробочка готова! Залишилось тільки гарненько прикрасити її.

А що ж буде всередині валентинки? Не дарувати ж її пустою…

Виготовляємо буклет!

Ось три варіанти буклетів для коробочки-валентинки. Перший — найпростіший, і має всього дві сторінки. Другий має вигляд гармошки з п’яти сторінок для валентинки. Третій складається з восьми складених сторінок.

Роздрукуй шаблон 3 і уважно виконуй інструкцію. У Тебе вийде чудова валентинка до Свята всіх закоханих.

1. Роздрукуй шаблони буклетів на звичайному або цупкому папері. Колір вибери на свій смак, або ж зроби його в тон усій валентинці. Перші два буклети вирізай уздовж чорних ліній і згинай по сірих. Третій шаблон необхідно додатково розрізати посередині вздовж чорної лінії.

2. Згорни буклет повздовж навпіл.

3. Витягни дві сторінки із центру, повинні вийти дві складки — два листочки майбутньої валентинки.

4. Склади з листочків буклету книжечку і за допомогою лінійки вирівняй всі складки і краї валентинки.

5. Прикраси буклет різноманітними сердечками, намалюй квіти чи декоративну рамочку. Обов’язково напиши привітання та подаруй цю чудову валентинку тому, кого справді любиш.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

37 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Диво-валентинка з сірникової коробки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

класс
18-12-2015