Оригінальна листівка

Оригінальна листівка

Продовжуємо готуватися до 8 Березня і створювати подарунки-сюрпризи подружкам, мамам, бабусям, сестричкам... Сьогодні я навчу Тебе, як легко і швидко виготовити оригінальну аплікацію.

21 т. 0

Для роботи знадобляться: кольоровий папір, олівці (фломастери, фарби), ножиці, клей.

Для початку на звичайному аркуші паперу великими гарними літерами напиши «З 8 Березня». Було б непогано, якби у цьому Тобі допоміг татусь. Далі обведи літери по контуру і розфарбуй кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами на свій смак.

Наступний крок — дуже відповідальний. Обережно, не поспішаючи, виріж літери по контуру, але не до самого кінця, а таким чином, аби їх можна було загнути, і вони, ніби «стояли» на листочку.

Переходимо до створення квіточок. Пелюстки, серцевинки та листочки вирізатимемо із кольорового паперу. А для того, аби вони вийшли симетричними, робимо так: папір необхідного кольору згинаємо десь приблизно на 3 сантиметри, відрізаємо створену смужку і ділимо її на однакові частини. Отримані «книжечки» вкладаємо одна в одну і вирізаємо півколо. Пелюстки готові.

Залишилося продумати композицію аплікації та приклеїти усі елементи: спочатку листочки, потім серцевинки, а до них пелюстки, наносячи клей на одну з їх сторін та лінію згину.

Оригінальна листівка на 8 березня

Результат перевершує усі сподівання. Зі святом, дорогі жінки!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Оригінальна листівка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.