Букетик з кленового листя

Букетик з кленового листя

Розкажу Тобі одну таємницю: всі на світі мами обожнюють отримувати подарунки, зроблені руками своїх дітей!

68 т. 0

Маєш нестримне бажання власноруч створити щось дуже гарне і незвичайне? Тоді пропоную Тобі виготовити оригінальний букет троянд із осіннього листя! Ці диво-квіти можна дарувати і рідним, і друзям. Уявляєш, як вони зрадіють такому подарунку? Букет із осіннього золота неодмінно підніме настрій та прикрасить будь-який інтер’єр.

Отож, за роботу!

Згорни листочок навпіл, гладенькою стороною доверху.

Тепер потрібно зробити серцевину для майбутньої троянди. Для цього згорни листочок в тугий рулончик.

А зараз обережно прикладай «пелюстки» майбутньої квітки. Візьми другий листочок і в центрі його розмісти серцевину майбутньої троянди. Увага! Розмісти листок так, аби лицева його сторона була всередині квітки.

Відігни половину листочка назад. Слідкуй, щоб верхня частина зігнутого листка була вище від серцевини приблизно на сантиметр.

Тепер обгортай зігнутим навпіл листком серцевину з обох боків.

Не забувай надійно притримувати нижній край листка біля основи «троянди».

Для наступної пелюстки Тобі знадобиться ще один новий листок. Зігни його так, як і попередній, та обгорни навколо майбутньої квітки, тільки з протилежної першій пелюстці сторони.

Так само формуй та розміщуй і інші листочки, поки в Тебе не вийде ось така осіння диво-троянда!

Коли квітка буде готова, не забудь обв’язати її основу нитками, щоб троянда тримала форму. З таких незвичайних квітів можна робити неймовірно красиві, унікальні букети! Скільки троянд буде в Твоєму — вирішувати Тобі!

«Букетик ми зробили, а про зелень забули?» — справедливо запитаєш ти.

Так ось, для «зелені» Тобі знадобляться найяскравіші, найбільш гладенькі кленові листочки. Рівномірно розподіли та викладай їх навколо троянд під низом. Потім зв’яжи букет нитками. Поверх ниток можна зав’язати декоративну стрічку. Це суттєво прикрасить композицію!

Аби «зелень» через кілька днів не зів’яла та не поскручувалась в трубочки, кленове листя можна випрасувати поміж газетними листами. Але будь обережним, аби не пошкодити поверхню листка!

Хочеш, щоб Твій виріб довше милував очі твоїх друзів та рідних? Маєш нагоду продовжити йому життя! Візьми пензлика, вмочи його в рослинну олію та змаж нею вже готові троянди. Пелюстки квітів стануть м’якими, довше не засихатимуть та не втрачатимуть кольору.

А ось кілька трояндових букетів із осіннього листя.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

68 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Букетик з кленового листя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.