Букет із ґудзиків

Букет із ґудзиків

Я дуже люблю живі квіти, а тому мені надзвичайно боляче дивитися, коли їх, вже трішки зів'ялі, викидають на смітник.

24 т. 0

Щоб не робити такого, я пропоную спробувати виготовити дуже оригінальний букет квіточок. Він неодмінно вразить людину, якій Ти його подаруєш. І викидати такий букетик Тобі не доведеться. Він завжди буде виглядати свіжим, яскравим, а, головне, незвичайним.

Які ж матеріали Тобі потрібні:

  • яскраві кольорові ґудзики різних розмірів;
  • проволока (дріт);
  • котушка від ниток;
  • нитки.

Приступаємо до виготовлення квіточок.

1. Два ґудзики гарних яскравих кольорів (маленький і великий) нанизуємо на проволоку. Проволоку закручуємо таким чином, щоб ґудзики були зафіксовані і гарно трималися.

2. Зроби стільки квіточок, скільки вважаєш за потрібне. Головне, не забувай, що ґудзики повинні бути яскравими, як справжні квіти.

3. Тепер збери свої квіточки докупи, в один пучечок, і скрути їх стебла в один.

Букет готовий. За бажанням, можеш обгорнути стебла зеленим папером чи тканиною. В якості вазочки можеш використати котушку від ниток. А ще краще, якщо Ти яскраво її розмалюєш.

Є й інший спосіб виготовлення букетика. Він передбачає використання не лише ґудзиків, а й тканини. Найкраще підійде фетр. Із нього треба вирізати кілька квіточок.

Потім до тканини потрібно пришити два ґудзики (тут вже рекомендую використовувати нитки), як у попередньому варіанті: маленький і великий.

Прикріпити таку квіточку можна на тоненьку дерев'яну шпажку. Потім букетик постав до вазочки. Якщо Твоїх сил не вистачить на виготовлення вазочки, можеш використати для цього щось із підручних засобів.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

24 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Букет із ґудзиків

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.