Як зробити солодкий букет

Як зробити солодкий букет

Наближається особливе свято? Бажаєш подарувати другові смачненькі цукерки, але вручити звичайну коробку солодощів — занадто просто і нудно для Тебе?

141 т. 1

Сьогодні я розкажу Тобі, як зробити букет із цукерок своїми руками та вразити усіх присутніх своїм незвичайним та вишуканим подарунком.

Зацікавила ідея? Тоді поїхали далі!

Для букету із цукерок Тобі потрібні:

  • гофрований папір фіолетового кольору,
  • цукерки в обгортках,
  • палички для барбекю,
  • двосторонній скотч,
  • флористична тейп-стрічка зеленого кольору,
  • гладенька подарункова (поліпропіленова) стрічка рожевого (шириною 0,5 см і 1-2 см), і зеленого (шириною близько 0,5 см) кольорів,
  • подарунковий бант,
  • обценьки,
  • обгорткова прозора плівка з візерунком.

Букет з цукерок своїми руками

Все готово? Тоді погляньмо, як зробити букет із цукерок!

1. Беремо фіолетовий гофрований папір та вирізаємо прямокутник 18х12 см. З боку цього прямокутника вирізаємо менший — розміром 9х6 см.

Як зробити букет із цукерок своїми руками

2. Поміщаємо менший клаптик на вже розрізаний великий прямокутник. Зверху кладемо цукерку в обгортці та загортаємо навколо неї гофрований папір циліндром.

Букети з цукерок як робити

3. Зверху на паличку для барбекю тонкою стрічкою намотуємо двосторонній скотч. Замість палички можна використати і твердий дротик.

4.Вставляємо паличку в циліндр із цукеркою, хвостик цукерки має дивитися вгору. Притискаємо нижню частину гофрованої «квітки» до скотчу на паличці та обкручуємо навколо черешка так, щоб цукерка опинилася в центрі квітки.

Букет із цукерок як зробити

5. За допомогою зеленої тейп-стрічки примотуємо нижній кінець циліндра до стебла. Починаємо зверху стебла, обмотуючи його по спіралі до самого низу.

6. Верхній кінець циліндра обв’язуємо тоненькою рожевою стрічкою. Якщо такої не знайшлося, наріжте тоненькими смужками широку.

Як зробити букет із цукерок

Відразу ж наріжемо довгими тонкими смужками зелену стрічку для листя квітки.

Як зробити букет із цукерок своїми руками

7. Розправляємо пелюстки квітки так, щоб із них виглядала серцевина — хвостик цукерочки.

Букети із цукерок як робити\

8. Складаємо наш солодкий букет. Зелені смужки закручуємо в локони за допомогою ножиців. З’єднуємо квіти та окремі пучки листя флористичною тейп-стрічкою. Скріплюємо всі стебла в одне, закручуючи їх одне навколо одного за допомогою обценьок (якщо використовуєш для стебел дротики).

Букет із цукерок як зробити

9. Коли букетик готовий, загортаємо його плівкою з візерунком чи подарунковою сіткою для квітів, зв’язуємо широкою рожевою стрічкою та прикріплюємо бант.

Як зробити букет із цукерок

Ось такий красивий і солодкий подарунок вийшов. Сподобалось? Може, тепер Ти захочеш робити букети із цукерок на подарунки всім своїм друзям? Тоді дивись на фото, якими ще можуть бути ці запаморочливі шедеври!

Букети з цукерок фото

Букет із цукерок фото

Фото букети з цукерок

Як бачиш, квіти можуть мати різноманітні форми, а цукерочки не обов'язково повністю ховати (особливо якщо Ти напевне знаєш, що саме вони – улюблені ласощі іменинника). Далі Ти побачиш на фото букети із цукерок, де саме солодощі стають головними у композиції.

Букет із цукерок своїми руками фото

Букети з цукерок фото

Букет із цукерок фото

Дивися, надихайся, і я вірю, що вже зовсім скоро в тебе вийде такий самий красивий букет із цукерок!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

141 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як зробити солодкий букет

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

134567-avatar

Полина Щербак

єто прекрасно
26-11-2014