Будинок із грошей

Будинок із грошей

Ти коли-небудь будував будиночок для своїх іграшок? Так-так, знаю... А коли й ні, то хоча б мав на думці поселити свою ляльку, ведмедика чи улюблений автомобіль у затишний будиночок із кубиків, коробочок, деталей конструктора…

15 т. 0

А от ірландський художник на ім’я Френк Баклі збудував і тепер живе у будинку… з грошей. «Грошовита» трикімнатна квартира зі спальнею, ванною і гостьовою кімнатою увібрала в себе не багато не мало — 1,4 мільярдів євро.

Дом из денег

Дом из денег

Дом из денег

Френкові Баклі вдалося отримати виключний дозвіл від Центрального банку Ірландії використовувати у власних інтересах списані євро-купюри. А метою у художника було збудувати економне житло. Він додумався різати гроші на маленькі шматочки та формувати з них цеглини шириною 5 і довжиною 15 сантиметрів. Кожна така цеглина містить в собі 40-50 тисяч євро. Цеглина до цеглини – вийшла затишна квартира у занедбаному офісному приміщенні в столиці Ірландії.

Дом из денег

Задум збудувати дім із грошей виник у Френка Баклі на тлі фінансових і житлових проблем у країні. Економічне житло дозволило художнику не тільки заощадити, а й досягти неймовірного комфорту. Баклі розповідає, що щільно запаковані подрібнені купюри в суворі ірландські зими настільки його зігрівають, що він лягає спати без ковдри. Ще одна особливість житла з європейської валюти: спати в ньому не заважає не тільки холод, а й сторонній шум.

Дом из денег

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Будинок із грошей

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.