​Обери супутника

​Обери супутника

Гарний супутник — запорука чудового настрою в дорозі. Бесіда з приємною людиною замінить і улюблену музику в Твоїх навушниках, і мобільний інтернет, і кількасот сторінок захоплюючої книги, і навіть добру годину сну. Та що там — Тобі й на думку не спаде заплющити очі. Пропоную цікавий тест «Обери супутника». Перевіримо, з ким у компанії Ти з задоволенням провів би час?

14 т. 0

Отож, уяви собі: ніч, страшенна злива, гримить і блискає, Ти їдеш у своїй машині і раптом на автобусній зупинці бачиш трьох людей, промоклих до ниточки:

1. Стареньку бабцю, яка виглядає так, ніби їй не довго залишилось.

2. Давнього друга, який колись урятував Тобі життя.

3. Дівчину/хлопця Твоєї мрії.

Кого з них Ти запросиш до салону, якщо в автомобілі лише два сидіння? Дай відповідь до того, як прочитаєш тлумачення тесту. Не підглядай результати!

Люди под зонтиками во время дождя

Обрав? Ну тоді готуйся дізнатися відповідь!

Насправді це завдання пропонували в якості випробувального тесту претендентам на вільну вакансію в одній престижній компанії. Підвезти стареньку означає врятувати їй життя. Та ж як не підібрати старого доброго друга, якому завдячуєш життям? А хлопець/дівчина Твоєї мрії… не щодня вдається зустріти другу половинку!

Іспит складали 200 людей, та лише в одного претендента не виникло труднощів з відповіддю. Саме його і взяли на роботу. Ось що він написав: «Ключі від свого авто я б віддав другові та попросив його відвезти стареньку до лікарні. Сам же залишився б на зупинці, з жінкою своєї мрії».

Всі щасливі і задоволені :)

Влюбленные под дождем

Ось так іноді креативне мислення і нестандартний підхід допомагають вирішити навіть найскладнішу проблему. Цікаво, а який вибір зробив Ти?

Ще більше цікавих тестів дивись тут:

Теги: Тести
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Обери супутника

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.