Красиві привітання на День Конституції

Красиві привітання на День Конституції

Основний Закон країни відзначає 19-й День народження. Відправ у це велике державне свято вітальні листівки рідним та близьким. Не знаєш, що написати? Пустунчик потурбувався, аби справжні патріоти цього дня відчували гордість за свою країну та її громадян, і підготував чудові привітання з Днем Конституції України в прозі.

37 т. 0

Жовто-блакитній листівці до Дня Конституції будуть раді і мама з татом, і найближчі друзі, і особливо далекі родичі, які, здавалося б, тисячу років живуть за кордоном. У Тебе є такі? Уявляєш, як приємно їм буде отримати вісточку з рідної країни, за якою вони так сумують! А якщо присвятиш поздоровлення з Днем Конституції бабусі або дідусю, неодмінно побачиш іскорки радості та безмежної гордості за свого онука у їхніх очах. Ще б пак! У родині підростає щирий патріот своєї держави.

Прозові вітання з Днем Конституції допоможуть Тобі втілити патріотичні ідеї в життя. Обирай вітальні рядки для свого поздоровлення та даруй близьким приємні миттєвості і тільки найсвітліші емоції.

Красиві привітання з Днем Конституції України у прозі

Вітаю з загальнодержавним святом – 28 червня, Днем Конституції України!

Від щирого серця зичу міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство. Слава Україні!

***

Від усієї душі вітаю вас з Днем Конституції України. У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

***

Той, хто не розуміє, скаже: «Що тут відзначати? Офіційне свято!». Насправді Конституція — паспорт країни. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. Закон дає нам можливість щасливо жити в нашій улюбленій Україні. З Днем Конституції!

Красиві поздоровлення з днем конституції україни

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

***

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

***

Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституії України - найкращі привітання прозою

Друже! Сьогодні бути патріотом не лише корисно для єднання рідного народу, збереження територіальної цілісності своєї держави, підвищення іміджу України на міжнародній арені, але й надзвичайно модно. Відправ привітання з Днем Конституції рідним та друзям — побажай добробуту і процвітання нашій державі!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

37 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Красиві привітання на День Конституції

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.