Подаруночок для найдорожчих

Подаруночок для найдорожчих

Друзі! А ви знаєте, яке свято відзначають сьогодні, 26 грудня, в англомовних країнах світу? Це знаменитий День подарунків, у який можна відпочити, принести комусь радість, зробивши сюрприз, і самому отримати щось несподіване.

8 495 0

Це свято з особливим нетерпінням чекають діти. У Великобританії його називають «Boxing day», що дослівно перекладається як «День коробок», або більш милозвучно «День подарунків».

Ще б пак! Адже куди біжать малюки, щойно прокинувшись після католицького Різдва? Звичайно, до новорічної ялинки, бо ж напевне знають — там на них чекає омріяний подаруночок від Санта Клауса.

Особливо цікаво відбувається традиційне відкриття подарунків у великих родинах. Тоді весь дім наповнюєтьсяяскравими, але пустими коробками, які ніхто не поспішає прибирати (у всіх є на багато важливіші справи — роздивитися подарунки). Звідси і назва свята — День коробок.

Дорогі читачі! Вітаю вас із Днем подарунків. Не забудьте сьогодні зробити приємне своїм близьким. Нехай ваш подаруночок буде для них несподіваним сюрпризом. Головне — дарувати його від чистого серця.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 495 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подаруночок для найдорожчих

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.