Населення планети Земля

Нас — сім мільярдів!

Нас вже сім мільярдів! Шляхом точних і детальних розрахунків вчені визначили, що саме сьогодні, 31 жовтня, на планеті Земля народився семимільярдний житель.

5 855 0

За офіційною версією ним став малюк, який народився в Росії, в місті Калінінград о 00:02 за московським часом. Зріст хлопчика — 50 сантиметрів, вага — 3 кілограми 600 грамів. А звати його — Петро Олексійович Ніколаєв!

В цей же день, а точніше, цієї ж ночі, народилося досить багато діток. І багато хто із них теж є серйозними претендентами на почесне звання «Семимільярдний житель планети». Серед них Даніка Май Камачо з Філіппінта Олександр з Росії (місто Петропавловськ-Камчатський).

Нагадаю, що шестимільярдний житель планети народився в 1999 році у Боснії, Сараєво. А, отже, за 12 роківнаселення на планеті збільшилося аж на 1 мільярд жителів.

Шестимиллиардный житель планеты

Якщо населення Землі і далі збільшуватиметься такими темпами, то, за оцінками ООН, до 2050 року воно становитиме 9,3 мільярди, а десь наприкінці століття можна буде вітати і 10-мільярдного жителя планети Земля.

Семимиллиардный житель планеты

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

5 855 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Населення планети Земля

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.