Вчи іноземну мову граючи

Вчи іноземну мову граючи

Любий друже, чи відомо Тобі, для чого потрібно вчити іноземну мову? З її допомогою Ти зможеш подорожувати світом, спілкуватися з друзями за кордоном, обрати професію, яка Тобі до вподоби. Мрієш стати зіркою телебачення, всесвітньо відомим спортсменом або зробити блискучу політичну кар’єру? Без іноземної Тобі точно не обійтися!

6 600 0

Розуміючи, що говорять інші, та вміючи правильно відповісти, Ти завжди відчуватимеш себе впевнено.

Вчити мову найкраще з раннього віку, коли її засвоєння не потребує багато зусиль. Але й у віці 10–18 років нові слова та вирази будуть швидко запам’ятовуватися. Корисною є допомога репетиторів і носіїв мови.

Пам’ятай! Щоб вивчити мову, потрібно розмовляти нею.

До того ж необхідно прислуховуватися до вчителів. Ось декілька порад, які допоможуть Тобі опанувати іноземну.

Сприймай навчання як гру

Вивчення мови — це весела справа. Багато нових слів можна вивчити, граючи в Твої улюблені онлайн-ігри. Наприклад, така гра, як Monkey Puzzle стане в нагоді тим, хто тільки починає вивчати мову. Збираючи пазли зі слів та відповідних їм картинок, не лише повторюєш нові слова або закріплюєш вже відомі, але й тренуєш пам’ять.

Вивчити слова з різних категорій: «Речі», «Їжа», «Спорт» — можливо, граючи у гру «Пік твого розуму». Намагайся якомога швидше вгадати за силуетом, що зображено на картинці, й збирай більше балів.

Любителям шопінгу обов’язково сподобається гра Trolleydash, де за короткий час необхідно зробити потрібні покупки в супермаркеті. Запам’ятай свій список (shoppinglist) і швидко збери все у візок.

А шанувальникам фантастичних пригод неодмінно припаде до душі гра «Рослини проти зомбі». Діалоги англійською мовою і боротьба проти орди мертвяків за допомогою рослин, які володіють оригінальними властивостями, — гарний спосіб поєднати цікаве та корисне.

Окрім ігор про зомбі, юним любителям екстриму і гострих вражень сподобаються гонки, стратегії та шутери.

Дивись мультфільми

Переглядай улюблені мультфільми та дитячі фільми мовою оригіналу з субтитрами. Слухати справжні голоси знайомих героїв — велике задоволення, адже вони передають їхній характер і емоції. А Ти таким чином навчишся впізнавати окремі слова та фрази й опануєш правильну вимову.

Сприймати іноземну мову на слух для багатьох людей (зокрема й дорослих) — дуже важко, однак Ти легко впораєшся з цією справою, граючи.

Співай пісні

Це не лише відмінний спосіб тренувати мовні навички, але й справжня насолода! Вмикай свої улюблені пісні та починай співати. Твій настрій обов’язково покращиться, а нові слова легко засвояться. Тим більше, що у піснях і віршах можна вчити неправильні дієслова та різноманітні сталі вирази.

Читай книги

Намагайся читати зарубіжні казки, дитячі детективи, фентезі в оригіналі. Так Ти зрозумієш, як носії мови будують речення, та дізнаєшся багато нових висловів.

  • Якщо Ти почав займатися англійською нещодавно й розумієш дуже обмежену кількість слів, спробуй почитати «Кіт в капелюсі» (The Cat in the Hat) Доктора Сьюза, та «Дім на пагорбі» (The House оn the Hill) письменниці Елізабет Лейрд. Трохи складніша книга, що потребує знання різних часів, — це «Шлях у нікуди» (Road to Nowhere) Джона Мілна.
  • Якщо Ти вже можеш щось розповісти про себе, Тобі будуть зрозумілі фентезійний роман «Павутиння Шарлотти» (Charlotte’s Web) Елвіна Вайта та готичний роман «Франкенштейн» (Frankenstein) від Мері Шеллі.
  • Якщо Ти вже добре розмовляєш іноземною і чудово розумієш мову, то на Тебе чекають не менш цікаві твори — «Пригоди Олівера Твіста» (Oliver Twist) Чарлза Діккенса, «Чарлі й шоколадна фабрика» (Charlie and the Chocolate Factory) від Роальда Даля.

Намагайся читати щоденно. Незнайомі Тобі вирази й слова виписуй на картки зі звичайного картону, а потім спробуй прочитати твір ще раз, не користуючись словниками. Картки будуть Тобі доброю допомогою.

Зроби іноземну мову частиною свого життя

Час від часу налаштовуй інтерфейс Твого ґаджета мовою, яку вивчаєш. Багато слів таким чином не вивчиш, проте й не забудеш про необхідність працювати над своїм словниковим запасом щоденно.

Отож, вміння розмовляти іншою мовою — це необхідність. Ти мрієш подорожувати світом? Відсутність мовного бар’єра дасть Тобі можливість спілкуватися з місцевими жителями й дізнатися значно більше, ніж на звичайній екскурсії. Ти бажаєш стати всесвітньо відомим спортсменом, телеведучим, актором або вченим? Готуйся до необхідності говорити з людьми з різних частин світу. Не відкладай вивчення мови, вона обов’язково стане Тобі в нагоді.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

6 600 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Вчи іноземну мову граючи

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.