Котики зі шкарпеток

Котики зі шкарпеток

М’які та ніжні… І з ними так солодко засинати! Виготов симпатичних кошенят зі шкарпеток своїми руками — назавжди забудь про осінні холоди.

31 т. 0

Довгий осінній вечір може стати незабутньою пригодою, якщо виготовити цікавого персонажа для гри. Іграшки з паперу, фетру або природних матеріалів — все це так знайомо та передбачувано. А як щодо того, аби зробити котиків зі шкарпеток? Вони запросто стануть героями вигаданої Тобою вечірньої казки, а може, навіть чергового сну.

Котики зі шкарпеток — кумедний подарунок найкращому другові. (І не обов’язково чекати Дня народження.) А якщо їх наповнити крупою, іграшки стануть відмінними грілками.

Підготуй, будь ласка:

  • шкарпетки,
  • синтепон або інший наповнювач,
  • штучні оченята для іграшок,
  • круглу чорну намистинку,
  • чорні або сірі нитки муліне,
  • ножиці,
  • голку та нитку кольору шкарпеток.

Та перед тим як Ти почнеш, розповім Тобі дещо цікавеньке з історії шкарпеток.

Виявляється, шкарпетки — справжні дисиденти у світі моди. Про них не заведено говорити, ніби вони — щось непристойне. Дивно, та шкарпетки ще з древніх часів незаслужено стали об’єктом насмішок. Давньогрецький театр здригався від реготу, варто було актору вийти на сцену в шкарпетках. Ще б пак, адже їх вважали виключно жіночим одягом. Та й жінки одягали м’які шльопанці — саме такий вигляд мали перші шкарпетки — лише вночі.

Це вже потім винахід давніх греків запозичили римляни, а за ними — і войовничі кельтські та германські племена. Останні використовували шкарпетки для захисту ніг від жорстких чобіт, які добряче натирали ноги під час військових походів.

А нині шкарпетки не лише стильний предмет гардеробу, але й основа для виготовлення різноманітних іграшок. То як, почнемо?

1. Візьми шкарпетки. Краще обрати махрові — вони м’які та достатньо щільні.

2. Поклади шкарпетки п’ятками доверху.

3. Уважно подивись на викрійку та на кожній шкарпетці зроби необхідні розрізи. З обрізків можеш виготовити симпатичні шапочки.

Отож, із першої шкарпетки у Тебе повинні вийти дві шапочки та мордочка котика. А з другої — тулуб та хвіст.

Шапочки стануть чудовими головними уборами для інших іграшок. Можна ними прикрасити й наших котиків.

За допомогою голки та нитки заший отвори на задніх лапках.

Наповни голову іграшки синтепоном та стягни отвір ниткою. Ось так:

А тепер наповни синтепоном тулуб з кінцівками та хвіст.

Увага! Якщо плануєш виготовити іграшку-грілку, доведеться зробити підкладку — такі ж деталі, але зі щільної тканини. Вона не дозволить крупі висипатися та краще зберігатиме тепло.

У Тебе вийдуть три об’ємні деталі. Мерщій зшиваємо їх! Мені вже не терпиться побачити результат.

Залишилось тільки зробити з ниток муліне і намистинки симпатичні вусики та приклеїти котику штучні оченята.

Ось такий грайливий красень у Тебе вийде, якщо трішки постараєшся та уважно виконаєш інструкцію. М’яка іграшка, виготовлена Твоїми руками, зігріє Тебе і в найлютіші морози, бо в ній — частинка душі й тепло Твоїх маленьких долонь.

А щоб котику не було самотньо, виготов для нього смугастих друзів. Ця весела і дружна компанія неодмінно приверне увагу Твоїх гостей. Ще б пак, адже іграшки зі шкарпеток так приємно стискати в обіймах!

Як зробити інші чудові іграшки своїми руками, шукай тут:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Котики зі шкарпеток

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.