Аплікація з паперу: Свіжість фруктів

Аплікація з паперу: Свіжість фруктів

Перетворити звичайний картон на яскравий літній натюрморт легко, якщо знаєш тонкощі створення аплікації з кольорового паперу. Трішки наполегливості та старань — і вТвоїй кімнаті з’явиться яскрава композиція з соковитих фруктів і ягід, якими всі ми так полюбляємо ласувати влітку.

46 т. 0

Стиглі, зігріті літнім сонцем і теплим вітром фрукти так і манять до себе з прилавків магазинів та місцевих ринків. Бажаєш мати часточку літа у себе вдома? Створи веселий літній натюрморт з кольорового паперу та відчуй свіжість фруктів на вустах.

Аплікація з паперу: фрукти

Для виготовлення фрутового натюрморту Тобі знадобляться:

  • кольоровий папір та картон,
  • кольоровий гофрований картон,
  • клей ПВА та ножиці.

Аплікація з паперу для дітей

1. З гофрованого паперу білого кольору виріж овал довжиною 45 см та шириною 30 см. Він слугуватиме блюдцем для фруктів та ягід.

2. З помаранчевого картону за допомогою циркуля або склянки виріж два круги-апельсини. Щоб аплікація виглядала об’ємнішою, зі звороту приклей відрізки товстого картону.

3. А зараз із салатового та зеленого паперу виріж 20 листочків різних розмірів та фактур. Приклей апельсини та листя вздовж верхнього краю блюдця.

Аплікація з паперу та картону - виготовлення натюрморту, фото 1

4. З жовтого картону за трафаретом виріж грушу.

Шаблон груші для аплікації з кольорового картону

5. За допомогою наступних трафаретів виріж два яблука (з червоного картону) і три банани (з жовтого гофрованого картону). Не забудь приклеїти на зворотній бік фруктів відрізки товстого картону. Приклей грушу, яблука та банани до блюдця.

Шаблон яблука та банану для аплікації з кольорового картону

6. Наступні трафарети допоможуть Тобі вирізати з червоного та синього гофрованого паперу п’ять вишень та стільки ж слив. Приклей ягоди на блюдо.

Шаблон вишні та сливи для аплікації з кольорового картону

7. З блискучого зеленого картону виріж 10-15 маленьких овалів. Виклади з них гроно винограду та приклей на блюдо. Чудовий вигляд мають і листочки винограду. За бажанням, додай до композиції і їх.

8. Не забудь про деталі: хвостики для фруктів та ягід виріж з коричневого та жовтого паперу.

Аплікація з паперу та картону - виготовлення натюрморту, фото 2

Ур-ра! Веселий фруктовий натюрморт готовий принести запаморочливо-солодкі аромати літа у Твій дім. Насолоджуйся красою власноруч виготовленої аплікації з паперу для дітей та твори більше разом з Пустунчиком.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

46 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Аплікація з паперу: Свіжість фруктів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.