Розвивальні мультфільми

Азбука для малюків: вивчаємо український алфавіт

Вчити абетку онлайн — що може бути простішим? Розвивальні мультфільми для вивчення літер українського алфавіту — це чудова альтернатива класичним способам: наочним посібникам, постерам, карткам і кубикам.

Основне у вивченні літер українського алфавіту — отримувати задоволення, сприймати все з радістю і веселощами. Ось чому маленькі крихітки будуть у захваті, адже дошкільнята просто обожнюють дивитися розвивальні мультфільми для дітей.

Як правило, малюку не до вподоби серйозні методи вивчення абетки. Адже у такому віці хочеться гратися, веселитися. Тому вивчення літер за азбукою здається дітям дуже нудним заняттям. А от відеоуроки будуть їм до душі!

Завдяки барвистій анімації малюки знатимуть український алфавіт назубок — від А до Я. Картинки для дітей із чудовими описами звіряток проведуть Вашу дитину в незвіданий світ літер, відкриють багато нового і цікавого. Вивчаючи український алфавіт онлайн, малюки не лише зможуть запам'ятати букви, а й цікаво проведуть час, познайомляться із представниками рослинного і тваринного світу.

Казкові персонажі, виконані у єдиному своєрідному стилі, створюють атмосферу дитинства і безтурботності, сприяють розвитку дитячої уяви. Вони порадують не лише дітей, а й їхніх батьків.

Кожна буква українського алфавіту супроводжується яскравим зображенням тваринки чи рослинки, назва яких із неї розпочинається. Так в уяві дитини виникнуть стійкі асоціації між кожною літерою українського алфавіту та відповідним малюнком.

А ще на кожну літеру — цікава влучна загадка. Переглянувши мультфільм кілька разів, дитина зможе запам'ятати якісь із них, а відповідно — і літеру. Батьки також можуть вивчити загадку, а потім загадати її своєму малюкові. Це змусить його замислитись, пригадати літеру і її вигляд.

Поєднання звуку і зображення активізує пам'ять дитини, і, як результат, — букви українського алфавіту засвоюються краще.

Приємний, спокійний музичний супровід не відволікатиме дитину, а навпаки — заспокоїть і допоможе зосередитися на кожній літері українського алфавіту.

Ось так легко і невимушено розвивальні мультфільми допоможуть дитині вивчити українську абетку!

Рейтинг

101 т. 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Азбука для малюків: вивчаємо український алфавіт

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.