Далеко-далеко, на березі Янтарного моря жила собі птаха Алконост. Раз на сто років чарівна пташка зносила яйце, яке могло здійснити будь-яке бажання господаря. За традицією, щасливим власником яйця ставав переможець гонок. Та що, коли заволодіти магічним яйцем спробують найжахливіші персонажі дитячих казок?

За допомогою хитрощів та обману злі сили вирішують присвоїти чарівний «скарб», тож тепер Чорт, Відьма, Вій та Бабай відкривають сезон полювання на яйце. Ти навіть не уявляєш, заради яких потаємних бажань прибічники зла повстануть один проти одного та зметуть усіх зі свого шляху!

Мультфільм «Бабай» — це дивовижна подорож у світ дитинства та казок, де на кожному кроці чатують неймовірні пригоди та загадкові істоти. Протягом фільму Ти зустрічатимеш добре знайомих персонажів, хвилюватимешся та радітимеш разом з ними, підтримуватимеш у боротьбі зі злом.

Мало не забув! А головні герої заговорять з Тобою голосами відомих українських зірок: Насті Каменських, Потапа, Ірми Вітовської, Остапа Ступки та інших. Такого Ти точно не очікував!

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Бабай

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.