Мультфільми

Лікар Айболить і його звірі. Фільм 1

Музичний мультсеріал про лікаря Айболита і його друзів

Хто ж не знає лікаря Айболита, який так любить лікувати звірят? Дорослі та діти досі не втомлюються гортати старі книжки з веселими віршиками Корнія Чуковського. Але дивитися онлайн мультик про доброго лікаря набагато цікавіше, тим більше, якщо це музичний серіал.

Лікар Айболить, цей славний чоловічок у білому халаті, раз у раз поспішає на допомогу тваринам, часто ризикуючи власним життям. Маленькому і великому, хижаку і травоїдному, зубатому й безневинному — всім допоможе милосердний Айболить, нікого не залишить у біді.

У головного героя багато друзів по всьому світу. І всі його люблять та поважають. Адже не дивлячись на кілометри і перешкоди, в потрібну хвилину Айболить тут як тут. Саме під час подорожей до своїх улюблених пацієнтів з Айболитом та його вірними друзями стаються неймовірні пригоди, які вони мужньо долають.

У першій серії Айболить сидить під деревом і займається своєю улюбленою справою — лікує звірів: пришиває зайчикові лапку, відновлює крильце метелику. До нього із задоволенням приходять всі, хто потрапив у важку ситуацію.

Друга історія знайомить маленького глядача зі злим Бармалеєм. Спільники людожера звільняють його з фортеці і будують нові підступні плани захоплення дітей.

Третя розповідь — про сестру Айболита, яка ненавидить звірів і вирушає до Бармалея в той час, коли ветеринар самовіддано лікує тварин.

У четвертій серії Бармалей запрошує звірів на постановку Мухи-Цокотухи. Там хвостатих глядачів чекає неочікуваний сюрприз.

П'ята історія розповідає про незвичайні пригоди Айболита дорогою в Африку. Але перешкоди лікарю не страшні, йому завжди допоможуть вдячні тваринки, яким він колись допоміг.

У шостій серії Земля несподівано занурюється в цілковиту темряву. Через витівки Бармалея, крокодил проковтнув сонце. Але темрява не завадила доброму лікарю вилікувати тварин.

У фіналі серіалу звільнене з пащі крокодила сонечко нарешті засяяло над світом, а вдячні тваринки дружно говорять Айболиту «Спасибі!» Але невгамовний Бармалей не здається і вигадує нові витівки. Чим закінчилася казка про Айболита і його друзів, дивися в мультфільмі онлайн.

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Лікар Айболить і його звірі. Фільм 1

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.