Мультфільми

Як козаки мушкетерам допомагали

Серія веселих мультфільмів про захоплюючі пригоди, кумедні випадки та смішні ситуації з життя трьох запорозьких козаків на ім’я Грай, Око і Тур.

Грай — розумний, спритний та хитрий. Око — войовничий дотепник і веселун, який завжди тягає з собою важкелезну гармату-мортиру. Тур — кремезний сентиментальний романтик. А всі разом вони — нерозлучні друзі, які нізащо не кинуть одне одного в біді. І хоч за сценарієм довгань, коротулька і силач мають прізвиська, в екранній версії вони безіменні, адже мультик про козаків позбавлений діалогів та будь-якого тексту, за винятком коротких вступів «від автора».

Ці відважні воїни, здається, вміють усе — і куліш варити, і в футбол грати, і вкраїнських дівчат із неволі визволяти. В кожній новій серії козаки зустрічаються з людьми різних країн і епох, богами, піратами, чаклунами, і навіть з інопланетянами — і всюди їх чекають неймовірні перипетії та курйози. Проте завдяки своїй винахідливості, кмітливості, силі та неперевершеному почуттю гумору троє друзів виходять переможцями з будь-якої ситуації.

Під рукою у козаків завжди є пара волів, а вдома їх з нетерпінням чекають вірні дружини і міцне господарство.

Беззаперечний талант авторів мультфільмів про козаків приводить головних героїв у Давню Грецію, де товариші змагаються з богом війни Марсом за можливість проведення Олімпійських ігор на Землі; влаштовує зустріч з інопланетянами, які шукають масло для своєї тарілки і після усіх перипетій виявляють його у звичайному дьогті; переносить аудиторію на весілля Тура і зводить силача з лісовими духами… А найцікавіше те, що творці мультфільмів «Як козаки» відсилають глядачів до літературних творів найвідоміших авторів світу: Гоголя, Дюма та інших.

Мультфільм «Як козаки» з захопленням дивляться мільйони людей з усіх куточків світу. Фантастична історія від українських авторів однаково цікава як дитячій, так і дорослій аудиторії. А мультфільм «Як козаки в футбол грали», створений ще за часів СРСР, навіть назвали віщим. Так ведучі телепередачі «Інший футбол» каналу ICTV відмітили, що, якщо лицарів вважати не німцями, а шведами, то мультик напрочуд точно передбачив склад групи, в яку Україна потрапила на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року, і що іще неймовірніше, навіть порядок матчів української збірної: зі Швецією, Францією та Англією.

Дивіться онлайн всі серії підряд кумедного мультфільму про козаків від української кіностудії «Київнаучфільм» та смійтеся разом з нами з таких рідних і знайомих серцю кожного українця ситуацій.

Рейтинг

8 364 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Як козаки мушкетерам допомагали

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.