Мультфільми

Як левеня і черепаха співали пісню

На екрані — веселі та привітні мордочки добродушного левеняти і мудрої, розважливої черепахи. Герої музичного мультфільму Інеси Ковалевської запрошують маленьких глядачів до жаркої Африки. Як подружилися дитинча царя звірів, спритне, допитливе левеня на ім’я Ррр-мяу і повільна черепаха, яка дуже любить повчати, розповість мультфільм «Як левеня і черепаха співали пісню».

Життєрадісне левеня гуляло просторами Африки, де й зустріло розумну черепаху. Вона лежала на гарячому піску і натхненно співала простеньку пісеньку про те, що сама вона лежить на сонечку, на це сонечко дивиться, та ще й вухами ворушить. Левеня прислухалося і вирішило, що ця пісня йому теж підходить. Маленький лев почав співати її разом зі своєю новою знайомою. Ось тільки у нього нічого не виходило. Замість «лежу», він співав «сиджу» і ніяк не міг збагнути, як можна такі слова виконати інакше. Це дуже розсердило черепаху, адже пісню вигадала вона, отже, треба співати так, як вона придумала, і слова не можна змінювати. Чим закінчилося знайомство черепахи і левеняти Ррр-няв, чи змогли вони стати справжніми друзями, можна дізнатися, якщо дивитися онлайн мультфільм «Як левеня і черепаха співали пісню».

Але не тільки піснею запам'ятовується цей мультфільм. Він зміг стати улюбленим мультиком мільйонів малюків завдяки прекрасній мальованій анімації. Всі герої і декорації в картині яскраві, барвисті, і тому вона випромінює радість і веселий настрій. Тож якщо дивитися онлайн безкоштовно «Як левеня і черепаха співали пісню», неодмінно буде нагода отримати заряд бадьорості та веселого настрою.

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Як левеня і черепаха співали пісню

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.