Мультфільми

Малыш и Карлсон (серія 2)

Зворушлива історія про маленького і дуже самотнього хлопчика. Одного вечора, нудьгуючи біля вікна, Малюк почув дивне дзижчання, а слідом за ним з'явився незвичайний товстенький чоловічок з пропелером на спині. Це був він — Карлсон, який живе на даху. Перше знайомство Малюка з Карлсоном призвело до повного розгрому кімнати хлопчика. Але батьки, звичайно ж, не повірили казкам Малюка про міфічного чоловічка, винуватця безладу.

Одного вечора Карлсон вирішив запросити Малюка до себе в гості. Прогулюючись дахом, вони побачили двох злодіїв, які крали білизну. Вирішив Карлсон їх провчити. З простирадла вийшов дикий, але симпатичний привид з моторчиком, який ганяв негідників дахами. Раптом почулися звуки сирени — приїхали батьки з пожежниками забрати Малюка...

Малюк і Карлсон стають найближчими друзями. Але хлопчик давно мріє про собаку — маленьке цуценя, з яким він буде гратися. І ось на свій день народження хлопчик отримує довгоочікуваний подарунок. Відчувши, що необхідність у ньому відпала, Карлсон вирішив полетіти, під приводом погостювати у бабусі. Тим часом батьки найняли няню для Малюка. Так з'явилася фрекен Бок, страшна і жахлива «вихователька». Вона одразу почала наводити свої порядки. Замкнула Малюка в кімнаті, а сама сіла дивитися телевізор і їсти пиріжки. Сидячи в кімнаті, Малюк знову чує знайомий звук пропелера — Карлсон повернувся! Які пригоди чекають найкращих друзів попереду, дізнаєшся, коли будеш дивитися онлайн мультик «Малюк і Карлсон». Приємного перегляду!

Рейтинг

11 т. 1

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Малыш и Карлсон (серія 2)

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

ЧУДОВИЙ МУЛЬТФІЛЬМ
23-10-2015