Мультфільми

Сьомий гном

Зла чаклунка прокляла маленьку принцесу замку Фантабулароса. Відьма напророкувала, що не досягнувши і повноліття, дівчина вколе палець, і на цілих сто років увесь замок засне мертвим сном. Зняти ненависне прокляття з Рози здатен лише поцілунок закоханого в неї до нестями, достойного юнака. Але хто б це міг бути?

Переляканий до смерті батько дівчинки намагається вберегти доньку від усього на світі і вирішує: з цієї миті Роза повинна ходити в залізних обладунках. Та ось принцесі вже 18, гноми печуть святковий торт, збираючись потрапити до замку на святкування. Всі герої мультфільму радіють, що прокляття відьми не справдилося, а отже, все буде добре. Знали б жителі казкового замку, що чаклунка вже приготувала хитрий план помсти.

Принцеса вколола палець, увесь замок заснув. Врятувалися тільки гноми. Тепер вони мусять знайти того самого, хто поцілує дівчину і врятує замок від загибелі.

Дивитися мультфільм «Сьомий гном» буде цікаво і весело як дітям, так і дорослим, адже це свіжа інтерпретація знайомої всім казки про Білосніжку і сімох гномів.

Рейтинг

9 344 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Сьомий гном

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.