Фільми для дітей

Капітан Немо. Серія 1

Жуль Верн — талановитий майстер географічних нарисів земної кулі: читачі знаходять у них то морські хвилі, то арктичні вихори. А все тому, що герої автора — одвічні мандрівники. Ось вони й Тебе кличуть до світу пригод у фільмі «Капітан Немо», що відзнятий за мотивами творів французького письменника.

Ось уже протягом кількох років невідоме морське чудовисько намагається знищити всі кораблі, які порушують спокій водних просторів. Справитися з загадковим створінням, що мешкає в океанських глибинах, під силу лише професору П'єру Аронаксу.

На фрегаті «Блю Стар» Аронакс разом з іншими членами команди вирушає на пошуки чудовиська, проте судно не витримує нападу невідомого звіра. Фрегат розтрощений, і професор Аронакс, його слуга Консель та китобій Нед Ленд потрапляють на підводний корабель «Наутилус», який, уяви собі... і був тим самим морським звіром! Капітан його — Немо. І він, виявляється, заочно вже знайомий із П'єром Аронаксом. Як це можливо та скільки ще секретів приховує капітан Немо? Не гай часу — вмикай відео та розкривай таємниці!

Маленька, але корисна порада: дивитися фільм «Капітан Немо» онлайн куди цікавіше з компанією друзів та відерцем морозива :).

Рейтинг

5 920 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Капітан Немо. Серія 1

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.