Відгадай загадку

Відгадай загадку

Якось на ранкову зарядку зібралися п’ятеро нерозлучних друзів. Зробивши чимало спортивних вправ та добряче втомившись, друзі вирішили перепочити і взялися розповідати один одному цікаві історії-загадки.

35 т. 11

Скільки з цих загадок зумієш відгадати Ти? Автори найоригінальніших і головне — правдивих відповідей отримають від мене чудові сувеніри від ТМ «Рудь». Поїхали!

Першим загадав загадку юнак у синьому.

Джек: Минулого тижня я вимкнув світло і встиг дістатися до ліжка швидше, аніж моя кімната занурилася в пітьму. Від вимикача до ліжка цілих 3 метри. Як мені це вдалося?

Дівчина в зеленому спантеличила всіх питанням.

Енн: Якось пізнього вечора мій дядько читав цікаву книгу. Тітка через неуважність вимкнула світло, і хоча в кімнаті стало зовсім темно, дядько продовжував читати, як ні в чому не бувало, і дочитав книгу до кінця. Як він міг це зробити?

Наступним був хлопець в червоному.

Вільям: Коли тітка приїжджає до мене в гості, вона завжди виходить з ліфта на 5 поверхів нижче, аніж потрібно, і піднімається далі пішки. Чому вона так вчиняє?

Дівчина в блакитному здивувала усіх розповіддю.

Доллі: Вчора вранці я впустила сережку в каву. І хоча чашка була наповненою по вінця, я дістала сережку, навіть не намочивши пальців. Як мені це вдалося?

Нарешті свою загадку запропонувала дівчина в жовтому.

Сідні: Вчора ввечері мій батько потрапив під дощ. Ні капелюха, ні парасольки він з собою не мав. Сховатися від дощу було ніде. Тож коли батько дістався додому, вода з нього лилася потоками. Але жоден волос на його голові не промок. Як це могло статися?

Зумів відгадати загадки? Пиши відповіді в коментарях та дивуй усіх своєю кмітливістю і винахідливістю!Тільки не забудь вказати, кому належить загадка.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

35 т. 11

оцінити публікацію

Додатив замітки

Відгадай загадку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

miua-avatar

Мія ;)

Джек : не було темно надворі Енн : дядько був інчій кімнаті Вільян : тітка низенька Доллі :вона випила каву або кава не зварина Сідні : тато був лисий
25-06-2016
Karmelita-avatar

Каміла Примсюк

Джек ще не настала ніч Енн дядько був сліпий й читав особистий шривт Вільям тітка низенька Доллі дістала кол випила Сідні дядько був лисий
12-06-2016
21Valeria12-avatar

Валерія Лісовська

Джек: був ранок Вільям: тітка не дістається до інших кнопок Доллі: кава в зернах або сережка плавала на поверхні кави і дівчинка одягла гумову рукавичку Сідні батько лисий або його голова жирна(брудна і відчувається жир або намазав ним). Енн дядько мав фонарик, дядько перейшов в іншу кімнату, дядько мав ще одну лампу.
29-02-2016
21Valeria12-avatar

Валерія Лісовська

Валерія Лісовська
29-02-2016
Olehter-avatar

Олег Терлецький

Джек: був ранок, Вільям: тітка карлик, Доллі: кава в зернах, Сідні: батько лисий, Енн: дядько перейшов в іншу кімнату
21-10-2015
Olehter-avatar

Олег Терлецький

Енн: дядько перейшов в іншу кімнату
21-10-2015
Показати попередні(5)