7 рекламних роликів, що подарують тобі різдвяний настрій

7 рекламних роликів, що подарують тобі різдвяний настрій

За вікном зима, магазини святково прикрашені ліхтариками, а в голові звучать різдвяні пісеньки. Час святкових рекламних роликів активовано!

4 565 0

Різдвяна реклама особливо атмосферна і навіть може дати фору твоїм улюбленим мультикам. Перевіримо? Лови список моїх фаворитів.

Симфонія єдності батьків і дітей

Як важливо, аби мелодії батьків і дітей звучали в унісон!Британський телканал BBC One випустив анімаційний ролик, у якому розповів про момент єдності доньки і тата. Зворушлива історія не залишить вас байдужими.

Не тільки люди мріють про подарунки

Сніговики також мають свої бажання. Історія здійснення одного з них занурить тебе у світ казки і відкриє дорогу до чарівних святкових вражень. Ролик, створений для бельгійської національної лотереї, надихає творити дива.Виконувати бажання просто!

Уваги потребує кожен

Коли даруєш радість іншим, вона вертається до тебе. Іще одна відеоанімація, створена до початку іспанської національної лотереї, яка має шалений успіх! Історія Justino зачепить серце кожного.

Легендарна історія від M&M’s. 21 рік потому. Повернення

Напевно, кожен одразу згадав вже традиційний сюжет. Улюблені герої Червоний та Жовтий повертаються і доводять: все, що відбувається — на краще. Цікаво, чи наступний буде так само нескоро?

На свято заслуговують всі

Мережа супермаркетів Migros створила героя, без якого неможливо уявити покупки. Цьогорічний новорічний ролик про маленького Фінна, який сканує товари і почувається самотньо, поки…

Торкніться мрії того, хто вас оточує

Звичайні непотрібні речі для вас можуть стати улюбленими для інших. Маленький хлопчик забажав під ялинку здійснити мрії всіх дітей у місті. Дорослі не змогли відмовити.

Відкрийте серця свого теплоту

Lenovo нагадує, що Новий рік — це час не лише отримувати, а й дарувати. У продовження теми подарунків: створити тепло можна будь-де, просто розкрийте своє серце.

Період чудес розпочато! Дива вже десь поряд. Ось-ось. Підглядають. Відкрийте свої серця тим, хто вас оточує. Допоможіть здійснити бажання один одному, і святкова атмосфера огорне вас надовго.

Читайте також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

4 565 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

7 рекламних роликів, що подарують тобі різдвяний настрій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.