Новорічні ігри від Діда Мороза

Новорічні ігри від Діда Мороза

Ще зовсім трохи — і малята дочекаються казкового свята, на якому Дід Мороз та Снігурка влаштують веселі конкурси з чудовими призами! Пустунчик вирішив трішки прочинити завісу і розказати Тобі про найцікавіші новорічні ігри. Тож читай і готуйся!

41 т. 0


Мальовничий танець

Мальовничий — у прямому сенсі слова! Учасники гри стають у коло, перед кожним — папір та олівці чи фломастери. Поки лунає мелодія, всі малюють на своїх аркушах те, що захочуть. Проте, як тільки музика припиняється, кожен має за годинниковою стрілкою перейти до малюнка свого сусіда — і продовжувати його творіння, коли мелодія знову заграє. Так триватиме рух по колу, аж поки Дід Мороз не захоче поглянути, що ж вийшло, і не обере найкращі малюнки, створені цілим колективом художників!

Новорічні ігри від Діда Мороза

Чарівний мішок

Діти по черзі підходять до мішка Діда Мороза й навпомацки вибирають там якийсь предмет. Завдання кожного — визначити на дотик, що це за річ. А для цього її треба описати якомога детальніше. Повір — це може бути дуже смішно! Описавши предмет, орієнтуючись тільки на дотик, малюк дістає його з мішка й дивиться — вгадав чи ні. Після того, як усі дітки візьмуть участь у цій грі, Дід Мороз урочисто повідомляє, що речі, які вони витягли з мішка, дістаються їм у подарунок!

Ігри на новий рік

Музичний капелюх

У капелюсі, який тримають Дід Мороз зі Снігуронькою, – купа маленьких папірців зі словами. Усі вони пов'язані з зимою та новорічними святами. Кожен учасник має витягнути папірець і заспівати частину пісні, у якій зустрічається слово, яке йому випало. За це він отримує приз.

Морозива багато не буває

Тому його й так любить Снігурка — щодня можна ласувати якимось іншим видом! Учасники гри мають по черзі називати різні сорти морозива. Хто не може пригадати ще один сорт — вибуває.

новорічні ігри з Дідом Морозом

Сніжка

Діти передають один одному під музику кульку, зроблену з вати. Щойно мелодія зупиняється, учасник, в руках якого опинилася сніжка, має виконати бажання Діда Мороза — наприклад, затанцювати чи відгадати загадку. За це він отримує подарунок.

Ось такі цікаві новорічні ігри! А Тобі вже хочеться взяти в них участь? Яка сподобалася найбільше? Пиши в коментарях!

Новорічні ігри від Діда Мороза

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

41 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Новорічні ігри від Діда Мороза

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.