Як зробити новорічну снігову кулю з банки?
Дід Мороз із подарунками, чудесами і зимовими хуртовинами вже в дорозі. Давай підготуємося до зустрічі з ним, виготовивши казкову новорічну кулю під ялинку. Прийде він такий з гостинцями, а тут для нього — сюрприз: чекали, мовляв, готувалися. Після такого здійснення заповітних мрій у новому році Тобі не уникнути!
Як не крути, а найкращий подарунок той, який зроблений своїми руками. Оригінальна снігова куля стане відмінним презентом до зимових свят і унікальною новорічною прикрасою Твоєї кімнати.
Створи маленьке різдвяне диво своїми руками — подаруй друзям святковий настрій. А я з радістю поділюся з Тобою секретами виготовлення снігової кулі.
Готовий дивувати усіх навколо багатою уявою і талантом чарівника? Тоді вперед!
Для роботи Тобі знадобляться:
- невеличка скляна банка зі щільно прилягаючою кришкою,
- будь-які пластмасові або керамічні фігурки та маленька штучна ялинка,
- хороший клей (в ідеалі — епоксидний),
- блискітки та штучний сніг,
- дистильована вода,
- гліцерин,
- масляна фарба-емаль білого кольору (не обов’язково),
- полімерна глина, пінопласт (за бажанням).
Замість штучного снігу Ти можеш використати: кокосову стружку, дрібні кульки пінопласту, тертий парафін тощо.
1. Із пінопласту або іншого матеріалу, що не боїться води, робимо платформу для фігурки (кучугуру снігу), приклеюємо до кришки. Фарбуємо в білий колір. Залишаємо до повного висихання.
2. Намащуємо сніжну платформу тонким шаром клею та щедро обсипаємо блискітками. Обережно струшуємо ті, що не приклеїлись.
3. Приклеюємо серпантинову ялинку та фігурку звірятка або улюбленого казкового персонажа. До речі, Ти можеш зліпити унікальну фігурку з полімерної глини.
4. Саме час наповнити нашу банку дистильованою водою та додати гліцерин (його має бути трішки менше половини усієї рідини банки). Гліцерин Ти знайдеш у будь-якій аптеці, він потрібен для того, аби блискітки повільно спускалися на дно банки.
Рідини наливай стільки, аби разом з фігурками вийшла повна банка. Ти ж пам’ятаєш закон Архімеда?
5. Додаємо блискітки та штучний сніг. Купуй блискітки великого розміру (або й взагалі — у формі зірочок). Тоді вони не спливатимуть догори, а кружлятимуть, плавно спускаючись «на дно» банки, немов тихий зимовий снігопад.
6. Накриваємо банку кришкою та щільно закручуємо, попередньо намастивши зовнішній бік горлечка клеєм. Зробити це необхідно, адже з часом вода буде просочуватися.
Поглянь, яка краса у нас із Тобою вийшла! Потруси банку, переверни догори дном та насолоджуйся чарівним снігопадом.
Дивись, який ще неповторний вигляд може мати Твоя снігова куля:
А як Тобі варіант новорічної кулі без води? Для її виготовлення, окрім традиційних фігурок, банки та серпантинової ялинки, знадобиться ще волосінь та вата.
Читай також:
Як зробити новорічну снігову кулю з банки?
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі:
Катя Богдан
Катя Богдан
Катя Богдан
Алина Бровынська
Сонька Волкова