Свято дитинства в країні, де сходить сонце

Свято дитинства в країні, де сходить сонце

Якщо Ти потрапиш до Японії 15 листопада, то всюди зустрінеш сотні маленьких, одягнених у яскраві кімоно дітей, які з мамами, татами, дідусями та бабусями поспішають до найближчого храму.

11 т. 0

Цього дня японці відзначають древнє свято, якому понад 300 років, — Сіті-Го-Сан.

Переклад назви дуже простий: Сіті означає сім, Го — п’ять, а Сан — це три.

Свято називають спільним Днем народження всіх дітей, яким виповнилось 3, 5 та 7 років. Ці числа японці завжди вважали магічними, а відповідний вік має переломне значення у житті маленької людини.

Раніше в Японії вірили, що знародженням дитини в дім поселяється небесне створіння, і до семи років це не звичайна людина, а божество. Ось чому батьки в цій країні так поблажливо ставляться до маленьких дітей і потакають їм у найменших забаганках.

Та коли дитина досягає семирічного віку, все змінюється. Саме тоді, переконані японці, вона перетворюється на звичайну людину, тож на зміну безхмарному ранньому дитинству приходить пора суворого виховання.

Але 15 листопада, у день Сіті-Го-Сан, японські діти відчувають себе маленькими володарями. Рідні роблять усе, щоб це свято їхнім малюками запам’яталося надовго.

Цього дня розкішно вдягнуті хлопчики та дівчатка трьох, п’яти і семи років разом з батьками відвідують синтоїстський храм, щоб подякувати богам за те, що виросли здоровими та щасливими.

Теги: Традиції
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Свято дитинства в країні, де сходить сонце

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.