Найрозумніші собаки

Найрозумніші собаки

Вони бувають маленькі і великі, пухнасті і короткошерсті, вірні і віддані на все життя... Собаки.

31 т. 0

Чому іноді здається, що твій домашній улюбленець розуміє Тебе краще, аніж друзі чи родичі, що відчуває Твій біль, що прагне підтримати і допомогти? Не лише ми з Тобою переймаємося цим питанням. Канадські вчені з Університету Британської Колумбії у Ванкувері провели довготривалі дослідження в склали рейтинг найрозумніших собак.
Виявляється, що песики розуміють наші слова, звичайно не всі, близько 250, розпізнають жести, вміють рахувати до п'яти, а ще виконують найпростіші математичні задачі. Зізнаюся Тобі, собаки більше полюбляють математику, аніжмовознавство. Їх інтелект прирівнюється до інтелекту дитини віком 2-4 роки.

Немецкая овчарка

Вже давно відомим є той факт, що собаки чудово орієнтуються на місцевості, можуть управляти нескладними механізмами, їм притаманні такі відчуття, як огида, радість, злість, але провини вони не відчувають ніколи. Бач, які хитрющі!..))

Бордер-Колли

Отож, до Твоєї уваги рейтинг найрозумніших собак на Землі.

1. Бордер-Коллі

Бордер-Колли

Вона належить до родини пастуших собак, що споконвіку жили на Півдні Шотландії. Деякі з них перебралися доприкордонних графств Англії. Цю породу вивели в ХІХ-ХХ століттях. Коллі легко піддаються дресируванню і є надійними поводирями для сліпих.

Бордер-Колли

Ця собака надзвичайно розумна, невибаглива і дуже вірна.

Бордер-Колли

2. Пуделі

Пудели

Ти звик бачити цих істот на арені цирку, маленьких і кумедних. Але вони є і інші: рятувальники, спостерігачі, мисливці. Правильне тренування цих тварин робить з них надійних захисників для людини.

Пудели

Пудели

Пудели

3. Німецька вівчарка

Немецкая овчарка

Неймовірна — ось так можна схарактеризувати цю дивовижну тварину. Існує немало теорій походження цих улюбленців. Одна з них говорить про те, що далекими предками німецьких вівчарок є вовки. Уявляєш?

Немецкая овчарка

Ці собаки бувають довго- і короткошерстими. Презентація перших відбулася в 1882 році, других — і 1889.

Розумові здібності німецьких вівчарок не викликають жодних сумнівів. Високий інтелект дає їм право займати почесні місця на службі в міліції, армії, пожежних частинах.

Немецкая овчарка

Часто ми бачимо їх в якості охоронців, компаньйонів, поводирів, детективів, пастухів, прикордонників, а найголовніше вірних друзів. Німецька вівчарка чудово ладнає з дітьми.

Немецкая овчарка

А останнім часом собаки цієї породи подалися підкорювати світовий кінематограф. І тут їм знову посміхнулася вдача. Вже знято чимало фільмів за участю німецьких вівчарок, в багатьох вони грають головні ролі.

Немецкая овчарка

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найрозумніші собаки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.