Зворушливі непосиди

Зворушливі непосиди

Якщо хочеш, аби у Тебе вдома оселилась незвичайна домашня тваринка, сміливо обирай карликову свинку...

10 т. 0

Мода на них велетенськими кроками подорожує світом. В одній тільки Франції цих милих хрюшок тримають більш ніж 10 000 родин.

Карликові свинки

Століття тому міні піги мало не зникли з лиця Землі. На щастя, в 1971 році їх «відкрили» заново в Ассамі, район Барнаді. Нині чисельність карликових свиней у дикій природі не перевищує 150 особин. Через це маленьких непосид занесли до Червоної книгиМіжнародного союзу охорони природи.

Карликові свинки

Зустріти карликову свинку дуже непросто, адже всі вони ведуть нічний спосіб життя і тримаються подалі від людей. Водяться міні піги біля підніжжя Гімалайських гір, в Непалі, Бутані та на північному сході Ассаму.

Карликові свинки

А де ж вивели незвичайну породу? Уперше карликову свинку вдалося вивести німцям —дуже вже хотілося їм зі звичайного хряка зробити милу свійську тваринку. Винахідники називали своє Творіння бергштрессер кнірткарапузик.

Карликові свинки

Вага дорослої карликової свинки не більше 12 кг, а свинки-немовлятка — всього 20 г. Коштує така розкіш від 1 до 4 тисяч доларів! Цікаво, що чим менша свинка, тим вища її ціна.

Карликові свинки

Гадаєш, такий домашній улюбленець буде неохайним? А от і ні! Карликова хрюшка вчиться усім тонкощам «пристойного» життя не гірше пса, а іноді навіть виконує команди господаря.

Карликові свинки

Будь певен, хоч би раз узявши на руки це маленьке диво, Ти вже ніколи не захочеш його відпускати.

Карликові свинки

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Зворушливі непосиди

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.