Поважний слон

Поважний слон

Друже! Чи не замислювався Ти над тим, що символізує слон і чому його так поважають у багатьох країнах світу?

17 т. 0

Сьогодні я розкажу Тобі цікаву історію про вірування та звичаї різних народів, які пов’язані з цією благородною і дуже розумною твариною.

Слон — втілення мудрості, сили та доброти. В Індії, Китаї та Африці він служить емблемою царської влади і символізує усі якості хорошого правителя: гідність, інтелект, миролюбність, довголіття, процвітання і щастя.

Як шанують слона у світі

Особливо шанують слона в Індії. Щороку в місті Джайпур влаштовують фестиваль слонів. Учасники цього яскравого свята наряджають своїх вихованців у розкішні вбрання, сподіваючись перемогти у конкурсі «Найкрасивіший слон».

Як шанують слона у світі

Білого слона в Індії вважають втіленням Ганеши, бога мудрості, літератури і благополуччя.

Як шанують слона у світі

Під час щорічного фестивалю Ганеши індуси шепчуть йому свої бажання, адже вірять, що бог-слон неодмінно принесе удачу та щастя.


Як шанують слона у світі

Ціла скарбниця пам’ятників та зображень слона знаходиться в Тайланді. У цій країні, а ще в Камбоджі та Бірмі слона шанують як символ плодючості та ливнів.

Тайці вважають свою країну землею слонів, адже обриси Таїланду на карті нагадують їм голову слона. Білий слон тут є символом імператорської влади.

Як шанують слона у світі

Буддисти вважають слона священною твариною, символом знання та стабільності. За легендою, сам Будда частенько приїжджав до своїх віруючих на слоні. За іншими переказами слон — і є Будда.

В неменшій пошані слон і в Китаї, де він символізує енергію, силу, обачність, проникливість і є втіленням верховної влади.

Как чтят слона в мире

Атрибутом бога Меркурія та символом мудрості вважають слона в греко-римській традиції.

Древні римляни асоціювали слона з перемогою та безсмертям. Пізніше такі вірування відобразились у християнській традиції, де слон став символом перемоги Христа над смертю і злом. Тому часто зображали слона, який топче змію.

Як шанують слона у світі

Ще з часів хрестових походів малюнок слона з’являється на гербах. Нині слони прикрашають численні картини, де зображенийрай.

Як шанують слона у світі

Слон — дивовижна тварина, про яку можна розповісти багато цікавого та захоплюючого, що я з задоволенням зроблю у своїх наступних розповідях.

Тож далі буде…

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Поважний слон

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.