Подорож до школи

Подорож до школи

Друже, Ти, мабуть, як ніхто, знаєш, що шлях до знань не буває легким, він складний і тернистий. Але для юних жителів невеличкого села Пілі на південному заході Китаю цей шлях особливо тяжкий.

12 т. 0

Дорога до школи пролягає через високі скелі, швидкоплинні ріки та вузенькі, хиткі мости.

Уявляєш, скільки небезпек чатують на школярів? Тому кожної чверті навчального року за 80-ма учнями приходить місцева влада та забирає дітей на навчання, адже без супроводу дорослих можна запросто зірватися вниз — на деяких ділянках дороги дітям доводиться йти по вузенькій стежечці притиснувшись обличчям до скелі.

Щоб дістатися школи, треба, як то кажуть, пройти крізь вогонь і воду: подолати чотири холодні річки, перейти підвісний міст довжиною 650 футів та ще кілька небезпечних місточків, зроблених із дощок.

Відстань від села до найближчої школи — 20 км. Тож мандрівка займає близько двох днів.

Про величезну жагу до знань говорить нам і шлях до школи маленьких жителів села Гулусен, теж у Китаї. Учні гідні звання справжніх альпіністів, адже двічі на день вони проходять вузькою стежкою над скелею на висоті 5000 футів над рівнем моря.

Учні початкової школи Гуду з села Дзяень, провінції Гуйчжоу на південному заході Китаю долають відстань до школи через неймовірну багнюку.

Єдиний у школі вчитель щодня супроводжує дітей до навчального закладу.

Учениця школи Гуду.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подорож до школи

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.