Як придумувалися комікси

Історія коміксів

115 років тому, 18 жовтня 1896 року в журналі «Нью-Йорк Джорнел» з'явилися перші комікси, яскраві малюночки з короткими текстівками, що розповідали про відважних героїв і їх подвиги. Та чи справді комікси з'явилися лише у 1896 році? Давай заглянемо в історію!..

34 т. 0

Появі сучасних коміксів передували політичні карикатури XVIII століття Вільяма Хогарта. Вони являли собою серію малюнків, об'єднаних спільною думкою.

Вильгельм Буш

Наступним важливим етапом розвитку мистецтва створення коміксів стала діяльністьРодольфа Тепффера та Вільгельма Буша. Перший прославився «Історією пана Вйо-Буа», світову славу іншому принесла популярна віршована серія «Макс і Моріц», що розповідає про двох бешкетників.

«Ведмедик і тигр» — так називався перший американський комікс, який був виданий у 1892 році. Не менш популярною стала історія «Yellow Kid» про маленького хлопчика з Китаю, який у пошуках пригод прибув до Америки.

Історія створення коміксів

Відомим творцем коміксів є Рудольф Деркс. Саме він вигадав «бульбашки», рамочки, в яких розміщують мову персонажів.

Історія створення коміксів

Далі слідує бурхливий розвиток коміксів, з'являються нові герої, які живуть і до сьогодні: Супермен, Бетмен, Людина-павук, Дональд Дак, Міккі Маус, Капітан Америка, Деллі і Харві.

Первые комиксы

Первые комиксы

Первые комиксы

Первые комиксы

Первые комиксы

Первые комиксы

Первые комиксы

Створюються цілі видавничі компанії, що спеціалізуються на виданні коміксів: «Marvel», «DC», «Dark Horse» і «Image Comics». Однієї із найбільших є компанія «Marvel». Нею було випущено такі шедеври, як «Фантастична четвірка», «Неймовірний Халк», «Люди-Х», «Залізна людина», «Людина-павук».

Комиксы

Комиксы

Комиксы

А тепер трохи шалених цифр:

Черный остров. Історія створення коміксів

Перший номер коміксу про Супермена був придбаний цього року за1 мільйон доларів, у далекому 1938 році його можна було придбати за 10 центів.

За 100 тисяч євро придбали оригінал титульної картинки коміксу «Чорний острів».

Перше видання коміксів про Людину-павука обійшлося в 40 тисяч доларів, в 1963 році його вартість була 12 центів.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

34 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як придумувалися комікси

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.