«Ай-Кім! Морозиво для Лесі»: історія дівчинки, що не любила морозива

«Ай-Кім! Морозиво для Лесі»: історія дівчинки, що не любила морозива

Друзі, вам траплялися люди, які не люблять морозиво? У новій книжці Таіс Золотковської є така дівчинка – Леся. Їй не подобається ні біле морозиво, ні шоколадне, ні фруктове – жодне! І от вона вирішує провести розслідування. Яку таємницю відкриє Леся?

6 875 0

Здається, уся сім’я Лесі обожнює морозиво. Мама каже, що морозиво робить її щасливою. Дідусь пояснює, що їсти морозиво – це ніби закохуватися знову і знову.

Сестричка Ніна любить усе солодке. Соні до вподоби усі смаки – від арахісового масла до бекону. Бабуся надає перевагу смаженому морозиву – бо воно екзотичне.

А Леся… Леся непомітно віддає свою порцію собаці Ласці.


– Тобі фруктове на паличці чи пломбір у вафельному стаканчику? – запитав морозивник. У нього було кругле рум’яне обличчя й засмаглі руки.

– Я не люблю морозива. Ані фруктового, ані пломбіру.

– Дівчинко, це ж зрада! – відповів морозивник і замислився.


Чому Леся не така, як усі? Чому морозиво не викликає у неї позитивних емоцій? Дівчинка вирішує провести власне розслідування.

Вона розпитує у всіх членів родини, за що вони люблять морозиво. А заодно відкриває для себе цікавинки про різні види холодних ласощів: хто винайшов попсікл, що таке джелато та як подається банановий спліт.

І хоч інформації стає все більше, вона не наближає Лесю до розкриття таємниці. Аж поки тато дівчинки не робить неочікуваного зізнання… І тут виявляється, що справа зовсім не в морозиві.

Що дізналася Леся? Читай про це у неймовірно красивій та милій книжці Таіс Золотковської «Ай-Кім! Морозиво для Лесі». Ми секрет розкривати не будемо, але заспокоїмо: це історія зі щасливим кінцем.


– Ти ж хотів як краще, татку, – промовила Леся. – І ти не можеш знати всього. Навіть ти не можеш. Головне, що ти сказав мені.

– Я хотів зробити це відразу, коли ти почала розпитувати всіх про морозиво, але не міг добрати слів, – тато стенув плечима. – Тепер я знаю. Варто було відразу пояснити тобі, що трапилося.


Це історія про те, що батьки також інколи роблять помилки, але турбота і любов усе перемагають. Це історія, що вчить наполегливо йти до мети. І, зрештою, ця книжка підкаже безліч способів, як провести час із родиною і бути щасливими!

Почитай «Ай-Кім!» разом із рідними: може, і у вашій сім’ї відкриються несподівані таємниці? Так чи інакше, вам точно буде цікаво розглядати чудесні ілюстрації Юлії Пилипчатіної і гуртом готувати полуничне морозиво за рецептом із книжки.

Смачного читання!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

6 875 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

«Ай-Кім! Морозиво для Лесі»: історія дівчинки, що не любила морозива

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.