Кліп за одну ніч

​Кліп за одну ніч

Що Ти зазвичай робиш, коли запізнюється Твій потяг, або на цілу ніч відклали рейс? Годинами сидиш в телефоні, розглядаєш барвисті вітрини довколишніх магазинів, або просто спиш? Не втрачай часу даремне! Бери приклад з Річарда Данна. Цей дивак, застрягнувши якось в аеропорті Лас-Вегасу, за одну ніч зняв кліп на пісню Селін Діон «All by Myself» і вмить став знаменитим.

15 т. 0

Величезний і зовсім пустий аеропорт став для чоловіка знімальним майданчиком, його валіза — штативом, а він сам виконав головну роль.

Ричард Данн снял клип за одну ночь

Як же вдалося Річарду бути і режисером, і актором одночасно? Дуже просто! Мандрівник попросив співробітницю аеропорту, що перевіряла у пасажирів квитки, залишити йому моток скотчу. Ним чоловік і примотував свій айфон до ескалатора, крісел на коліщатах, стін, щоб зробити потрібний кадр.

Данн відверто «хазяйнує» в залах аеропорту: залазить на столи, знімає телефонні слухавки, розмовляє з фігурами всередині будівлі, згорнувшись клубком сидить біля жіночої вбиральні.

Схоже, в цього «хлопця» бездоганне почуття гумору. Його кривляння та кумедні спроби увійти в образ мимоволі змушують посміхнутися. Мабуть, саме за це Річарда й полюбила публіка, а його відеоролик набрав півтора мільйона переглядів на YouTube.

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Кліп за одну ніч

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.