Годівничка

Годівничка

Творити добро легко і приємно. Можна підняти папірець, кинутий недбалою людиною. Поступитися місцем у тролейбусі. Подякувати продавщиці у магазині.

83 т. 0

Але часто ми забуваємо про тих, кому наша допомога просто необхідна.

Дорогий Друже, я маю на увазі пташок, які гинуть взимку від голоду. Вони, маленькі і беззахисні, потребують нашої допомоги та підтримки. Давай не будемо байдужими. Адже зробити годівничку можна дуже просто і швидко. Я знаю кілька варіантів її виготовлення. Давай спробуємо!

Використати можна що завгодно: пластикові пляшки, дріт, коробки, ящики, дошки, мотузки, скляні банки та інше. Все залежить від твоєї фантазії.

Найпростіший варіант годівнички — це звичайна пластикова пляшка. Її можна наполовину обрізати або ж вирізати з одного боку отвір достатнього діаметру. Всередину насипати їжі для пташок: зерно, насіння, крихти хліба. За допомогою мотузки таку годівничку можна підвісити на дереві чи віконній рамі.

Дуже гарну і практичну годівничку можна зробити зі скляної банки. Її треба закрити кришкою, в якій зробити отвір. В горизонтальному положенні годівничку за допомогою дроту чи мотузок закріпити на дереві або в будь-якому іншому місці. Не забудь, що запаси їжі треба постійно поповнювати.

Заручившись підтримкою і допомогою тата, дідуся чи старшого брата, Ти можеш виготовити більш складну годівничку. Матеріалами для її виготовлення послугують дерев'яні дошки і цвяхи. Такий витвір вимагатиме більше часу і зусиль, але він є більш надійним і міцним. І знову ж таки, не забувай, що зробити годівничку недостатньо. Потрібно слідкувати, щобптахам завжди було чим поживитися.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

83 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Годівничка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.