Ажурні листівки-витинанки до Дня вчителя

Ажурні листівки-витинанки до Дня вчителя

Тихим кроком ступає осінь, розшиваючи золотом ліси та парки, а з нею, немов на крилах, поспішає у кожну школу свято-всезнайко — День вчителя. Здивуй улюблених педагогів цікавими осінніми витинанками — нехай урочистої жовтневої днини позитивні емоції та переживання б’ють фонтаном.

39 т. 0

Пустунчик Слоник подбав, щоб у День вчителя Твої наставники принесли додому яскравий осінній настрій, і підготував для Тебе ідеї красивих витинанок для дітей. Тож сьогодні Ти неодмінно дізнаєшся, як зробити чудовий сюрприз мудрим корифеям науки — оригінальні листівки до Дня вчителя своїми руками.

Як зробити осінню витинанку для дітей на День вчителя

Тобі, напевне, часто доводилося спостерігати, як від маленького подиху вітру падають на землю осінні листочки. Щоб зберегти красу цієї миттєвості надовго, створи осінню композицію у техніці витинанки.

Зігни аркуш жовтого паперу навпіл. Намалюй схематичний осінній пейзаж (точніше, його половину). Дерева на Твоїй витинанці можуть повторювати вигляд і розміри листочків, якими Ти, звичайно ж, уже встиг помилуватися цієї осені. Зверни увагу на те, що листочки своєю формою нагадують різні дерева.

Виріж малюнок по контуру, не забудь про гілки. Розгорни та наклей витинанку на картон. Правильно виготовити заготовку для витинанки Тобі допоможе малюнок:

Яскраві листівки-витинанки для дітей, фото 1

Виготовляємо листівку до Дня вчителя своїми руками

Перша вчителька

Як мати до діток,
як сонце до квіток,
горнулась до класу вона.
І гарна, і люба,
і мила, і тиха
учителька перша моя.
(О. Шишуліна)

Привітай свою першу вчительку з професійним святом та подаруй їй листівку, виготовлену власними руками. Зробити листівку в техніці витинанки дуже просто.

З кольорового паперу виріж ажурний дзвіночок, барвисті листочки, олівці, ручки та зошити, а тоді наклей заготовки на картонну основу. Підпиши листівку. Сюрприз для першої вчительки готовий!

Яскраві листівки-витинанки для дітей, фото 2

Як Ти вважаєш, чому при виготовленні листівки на День учителя зазвичай використовують такі елементи, як дзвіночок, книжка, осінні листочки?

Більше цікавих ідей для Твоїх саморобок у посібнику «Трудове навчання : альбом для 3 класу» (до підручника Тименко В.П. та ін.)

Аплікація з паперу «Золота осінь» на День вчителя

Чаклунка

Осінь фарби готувала,
у відерце наливала,
змішувала, чаклувала,
потім все розфарбувала.
Подивіться, все навколо
стало різнокольоровим.
(Наталя Замрія)

Із маленьких клаптиків паперу можна створити чудовий осінній пейзаж. А симпатичний їжачок з яблучком на спинці ефектно доповнить композицію. Відмінний подарунок до Дня вчителя, чи не так?

Яскраві листівки-витинанки для дітей, фото 3

Більше цікавих ідей для творчості у посібнику «Трудове навчання. Альбом. 1 клас».

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

39 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ажурні листівки-витинанки до Дня вчителя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.