Стінгазета до Дня вчителя

Стінгазета до Дня вчителя

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Це свято — прекрасний привід висловити вдячність улюбленим педагогам: щиро привітати їх, подарувати квіти чи листівку. Та все ж найприємніше їм буде, якщо Ти разом зі своїми однокласниками зробиш для них щось дуже креативне, використовуючи свої найкращі знання і вміння. Чудовим колективним подарунком учителю буде святкова стінгазета.

63 т. 0

Як її зробити? Існує безліч способів! Найпростіше — це знайти в мережі готовий шаблон, роздрукувати його і розфарбувати чи прикрасити. Шаблон може бути, наприклад, ось такий:

Шаблон стінгазети до Дня вчителя

Але якщо Ти любиш малювати і хочеш створити щось справді оригінальне, використовуй шаблон хіба що для натхнення. А потім бери ватман, фарби — і демонструй свій художницький хист.

У стінгазеті до Дня вчителя Ти можеш використати різноманітні техніки — не тільки малювання фарбами, а й олівцями, фломастерами чи маркерами. Гарно виглядатимуть також елементи аплікації чи квілінгу. Оскільки День вчителя — свято осіннє, для оформлення Твого творіння чудово підійде жовте листя. Ти можеш вирізати його з кольорового паперу і приклеїти на стінгазету, а можеш випробувати ще цікавіший спосіб — прикласти до паперу кленовий листочок і побризкати навколо нього спрей-фарбою.

Стінгазета до Дня вчителя, зроблена з використанням сухого листя

Якщо ж Ти любиш не тільки малювати, вирізати чи клеїти, а ще й писати — вигадувати історії чи складати вірші, обов'язково розмісти на стінгазеті привітання для свого вчителя. Можеш роздрукувати його, написати від руки на кольоровому папері або оформити у вигляді розгорнутої книжечки.

Стінгазета до Дня вчителя з побажаннями

А ось якщо Ти — юний дизайнер і не уявляєш свого життя без графічних редакторів, можеш зробити подарунок учителю за допомогою комп'ютера. Наприклад, створити колаж із найяскравіших фотографій з найприємнішими моментами шкільного життя. Головне — вмикай свою фантазію, і тоді завдяки Тобі свято Твого улюбленого вчителя буде справді незабутнім! 

Стінгазета до Дня вчителя з елементами квілінгу

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

63 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Стінгазета до Дня вчителя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.