Плетіння з резинок. Дивовижна історія успіху
Шалено популярні нині прикраси з резинок заполонили серця мільйонів дітей з усіх куточків планети. Хто ж відмовиться носити на руці або шиї справжню веселку?! Як з’явилася мода на яскраві браслети з резинок, чому їх заборонили носити в школах Америки, і до чого в усій цій історії Папа Римський — читай у статті. А раптом і Тобі захочеться сплести собі таке барвисте диво.
Виробники іграшкового станка для плетіння резинками, схоже, прагнуть підкорити світ — лише 2013-го року творці супер-винаходу продали 1,2 мільйона наборів Rainbow Loom. Нині ж плетіння браслетів з резинок — на піку популярності.
Вже не терпиться зайнятись плетінням резинками? Тоді мерщій обирай свій майстер-клас та за справу!
Браслети з резинок (схеми)
Хто ж вигадав знаменитий станок Rainbow Loom, та з якими перешкодами довелося зіткнутися майстрові на шляху до всесвітньої слави? Про це та більше я з задоволенням Тобі сьогодні розповім.
Все почалося з того, що один прекрасний сім’янин, малайзієць китайського походження на ім’я Чонг Чун Нг помітив, з яким азартом його донечки плетуть браслети та фенечки. Турботливий батько, згадавши, як у дитинстві він з друзями плів скакалки з резинок, вирішив зробити дівчатам у подарунок кілька браслетів.
«Я знаю, як це робиться. Можливо, мені вдасться здивувати дочок?» — подумав Чонг. А щоб зробити плетіння з резинок простішим, він взяв просту дошку та застромив у неї кілька булавок.
Наступного дня купка яскравих фенечок разом з книжками в портфелях донечок вирушила до школи. Одразу ж після уроків до Чонга стали підбігати діти з проханням зробити їм такі самі браслети. Так Чонг Чун Нг став героєм свого району.
Саморобний пристрій для плетіння резинками настільки сподобався донечкам і сусідським дітлахам, що Чонг Чун Нг вирішив продавати свій винахід та ощасливити дітей по всьому світу.
«Найважче було переконати дружину… В нашій сім’ї лише я — генератор ідей, а дружина — пункт перевірки задумів на реальність. За нею останнє слово. Та коли я надягнув їй зроблену з резинок каблучку на палець, вона одразу ж стала моєю командою,» — сміється Чонг.
Родина Чонга вклала всі свої заощадження, 10 тисяч доларів, у виробництво ткацьких станків та резинок Rainbow Loom у Китаї. Отримавши товар та зібравши набори, Чонг з доньками обходили всі іграшкові магазини штату Мічіган (США), де проживали, та ніхто не поспішав купувати новинку — люди просто не розуміли, що з нею робити. Родина Чонга зневірилась. Лише диво могло врятувати ситуацію…
…І сталося! Батько попросив доньок та племінницю викласти майстер класи з плетіння резинок в YouTube. Саме ці відеоролики і задали тренд. В 2012 році Чонг отримав замовлення на 12 наборів Rainbow Loom. Не минуло і тижня, як цей же магазин зробив нове замовлення — на 10 тисяч доларів.
«Ми не повірили своїм очам. Власники іграшкових магазинів говорили, що ніколи не бачили такого ажіотажу,» — розповідає Чонг.
Щоб налагодити безперервне виробництво наборів для плетіння резинками, чоловікові довелося взяти тримісячну відпустку в компанії Ніссан, де він працював. Після того Чонг так і не повернувся на роботу. Ще б пак. У 2012 році оптовий продаж іграшок приносив автору диво-станка 200 тисяч доларів щомісяця.
Плетіння резинками стало настільки популярним у світі, що тільки ледачий, мабуть, не спробував зробити собі з них модний аксесуар . А різноманітність технік плетіння робила браслети з резинок цікавими як хлопчикам, так і дівчаткам. Ними обмінювалися, їх дарували, а іноді навіть билися за них.
В Америці популярність наборів Rainbow Loom якось зіграла з ними злий жарт. 2013-го року в Нью-Йорку браслети з резинок заборонили носити до школи — вчителі переконували, що саморобні прикраси з резинок відволікають дітей на уроках, стають причиною сварок на перервах і тяганини на дитячих майданчиках. Такі ж заходи були вжиті і в двох школах Орландо та Флориди.
Як виявилось, від славнозвісних фенечок втратили розум не лише діти, але й дорослі. Різноманітними аксесуарами з резинок прикрашали своє тіло Папа Римський Франциск, Кейт Мідлтон, Джулія Робертс та Девід Бекхем.
Плетіння з резинок. Дивовижна історія успіху
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі:
Флаттершай пони
Софія Рахман
Інна Дихтяр
Марія Марценюк