Веселі забави на весь тиждень: робимо осінь яскравішою!
Щодня пізнавати щось нове та захопливе — так весело! Нумо робити осінь яскравою, творчою і сповненою пригод. Вперед! Нас чекають безліч відкриттів та несподіванок.
Для всіх маленьких непосид Пустунчик підготував найцікавіші дитячі ігри та пізнавальні заняття на осінній тиждень. Нехай кожен день надихає і робить Тебе трішечки щасливішим!
Понеділок — запускаємо підводні човни та кораблі
Чарівниця-осінь все ніяк не вгамується — знай кидає додолу пожовкле листя, фарбує яскравими фарбами плоди та ягоди, поливає усе навколо дрібним дощем. Збери розкішні осінні дари та влаштуй їм великий заплив. Шишки, жолуді, палички, шипшина, голки, осінні овочі та фрукти, камінці та листя — цікаво, що з них потоне, а що залишиться плавати на поверхні? Зроби прогноз та перевір свої припущення на практиці.
Вівторок — губки-штампики
У Тебе є молодший братик або сестричка? Вівторок — ще одна чудова нагода весело провести разом час. Попросіть у мами кілька губок для миття посуду, розріжте їх на маленькі шматочки та, помістивши у велику миску, як слід намочіть. Підготуйте ще дві посудини. А тепер найцікавіше: озброївшись часникодавками, влаштовуємо змагання — швидко дістаємо з миски шматочки губок та віджимаємо воду, кожен у свою посудину. Кому вдасться більше віджати води, той і переміг.
Щоб ускладнити завдання, можна діставати квадратики щипцями. Досхочу награвшись з водою, беремо палітру та використовуємо крихітні губки у якості штампів. Намалюйте фломастерами деревце та за допомогою штампиків зробіть йому розкішне осіннє вбрання.
Середа — вечеря при свічках
Зробити вечір середи казковим допоможуть розписані власноруч підсвічники. Знайди на кухні невеличкі пусті баночки з-під соусів, дитячого харчування тощо та за допомогою дитячих фарб для скла зроби підсвічники-вітражі. Розмалюй поверхню склянок осінніми листочками, морськими зірками, квітами та різноманітними чудернацькими візерунками. Всередину поклади свічку в жерстяній підставці.
Як же приємно темного осіннього вечора вечеряти при свічках у підсвічниках, так красиво прикрашеними Твоїми руками!
Четвер — день гарбуза
Як пахне гарбуз, де він росте, яку має масу та скільки зерняток у нього всередині? Про це та більше Ти дізнаєшся, розрізавши гарбуз разом з мамою, а заодно взнаєш, якого кольору його м’якуш.
Відрізаємо верхівку гарбуза і перевіряємо свої припущення. Беремо велику ложку та виймаємо вміст гарбуза назовні. Ще цікавіше це робити руками.
Готово! Тепер насіння можна підсмажити та з’їсти. Але давай ще трошки пограємось і пофарбуємо його в різні кольори. Довір цю справу мамі — кілька крапель спирту і харчові барвники, додані у поліетиленові пакетики з гарбузовим насінням, перетворять його на яскраві листочки або дорогоцінне каміння.
Підсушіть насіння у мікрохвильовій печі. Все! Можна гратися: пересипати зернята у різні посудини, з’ясовуючи їх об’єм, або виготовити тріскуче брязкальце. З решти гарбуза можна виготовити підсвічник або приготувати гарбузовий суп.
П’ятниця — малюємо емоції
Якщо Ти любиш малювати, у мене для Тебе є цікаве заняття. Спробуй доповнити ці обличчя різноманітними деталями та намалюй емоції: радість, здивування, біль, страх, ніжність, сором, гнів та смуток. От побачиш, ця гра Тобі настільки сподобається, що доведеться роздруковувати шаблон двічі.
Субота — у пошуках скарбів
Прогулянка осіннім парком залишить незабутні спогади, якщо влаштувати веселу гру. Разом з батьками намалюй карту вашого парку, позначивши місця, які потрібно відвідати. Надзвичайно цікаво відмічати атракціони, пам’ятники, фонтани та мости, що зустрічалися на шляху, або шукати попередньо захований приз.
Неділя — запускаємо парашути
Спостерігати, як повільно летить і плавно приземляється парашут, — одне задоволення. А виготовити його зовсім нескладно.
Тобі знадобляться: целофановий пакетик, тоненька мотузка або нитка, вантаж (пластмасовий болтик від дитячої іграшки), скотч, ножиці.
До вирізаного з целофанового пакетика квадрата зі сторонами близько 35 см скотчем приклей чотири мотузки. Зв’яжи їх разом. До вузла прикріпи вантаж.
Експрес-варіант: просто прив’яжи до ручок поліетиленового пакетика нитку з котушкою, щоб регулювати висоту польоту саморобного парашута. Працює! Сам перевіряв.
Найкраще запускати парашути з гори за вітряної погоди, та восени її довго чекати не треба, еге ж?)
Веселої неділі!
Читай також:
Веселі забави на весь тиждень: робимо осінь яскравішою!
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі: