Мультфільми

Чарівний перстень

Жив собі в одному селі дуже бідний, але добрий парубок. І захотілося йому мамі на іменини подарунок зробити — купити запашних пряників. Але оскільки в кишенях у юнака вітер гуляв, вирішив він продати свою останню шапку. Дорогою на базар хлопець зустрів чоловіка з кішкою в мішку. Пожалів Ваня кішку і виміняв її на свою шапку, щоб матері замість пряників подарувати. Але мати лише відвернулася від такого подарунка — не потрібна була їй кішка і даремне.
Тоді син поніс на базар єдину сорочку, щоб купити на виручені гроші риби та борошна. Але, знову побачивши чоловіка, який тягнув на мотузці собачку, розчулився і поміняв сорочку на пса. Реакцію матері на таку дивну покупку маленькі глядачі дізнаються, коли будуть дивитися онлайн «Чарівний перстень». Втретє вирушивши на базар, щоб продати піджак з кишенями, Ваня врятував від смерті змію.

Стали вони жити разом: Ваня, його мати, кішка Машка, собачка Жучка і змія Скарапея. Одного разу катаючись на човні, хлопчина зі своїми маленькими друзями співали так, що сам цар заслухався. Вже на березі змійка розповіла Вані, що вона — дочка зміїного царя, і за те, що юнак врятував її, вона дарує йому подарунок — чарівну каблучку, яка виконує будь-яке бажання.

Сфотографувався хлопець з усіма своїми улюбленцями і відніс змію її батьку. Які події сталися з Ванею далі, і як добрий парубок зміг восторжествувати над жадібним царем і його сімейкою, дивися в мультиплікаційному фільмі «Чарівний перстень».

Рейтинг

9 662 0

оцінити публікацію

Переглянути пізніше

Чарівний перстень

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.