День сміху

День сміху

День сміху! Цього дня достатньо просто мати гарний настрій, веселитися, жартувати, розважатися і радіти життю.

14 т. 0

Свят у нас є безліч. Якісь ми святкуємо, інші — ні. Одні є нашими улюбленими, а про деякі ми навіть не чули ніколи. Але до нас наближається свято, яке непотрібно святкувати. Тобто потрібно, але не так як решту. Мабуть, Ти вже здогадався?.. Ні?..

Хочеш дізнатися щось цікаве про історію цього свята? Будь ласка! Відзначається воно щорічно в один і той самий день у багатьох країнах — 1 квітня. Має кілька назв. Найпоширенішими є День сміху і День дурнів.

Звичай жартувати і обманювати один одного саме цього дня виник досить давно. Тому сьогодні існує багато суперечок стосовно витоків цього свята. За одними джерелами, історія Дня сміху бере свій початок ще з міфу про викрадення Прозерпіни, дочки богині Деметри, володарем підземного царства Аїдом. Говорять, що дівчина кликала на допомогу, але ці звуки виявлялися оманливими.

Інше джерело говорить про те, що римляни щиро шанували божество сміху Risus, а відбувалося це після весняного рівнодення (23 березня).

За іншою версією, День сміху виник як результат перенесення дати святкування європейського нового року, який раніше відзначали наприкінці березня.

Історія доводить, що звичай жартувати, обманювати та веселитися цього дня був, є та, мабуть, і буде і в інших країнах світу: Данії, Швеції, Норвегії, Франції, Австралії, США, Індії.

Але, мій Друже, історія свята це, звичайно, важливе питання, та головне цього дня не забути пожартувати зі своїми друзями, створити справжню атмосферу свята для своїх знайомих, подарувати усім навколо гарний настрій, позитив і енергію.=)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День сміху

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.