Книга пам'ятає

Книга пам'ятає

Світ змінюється. Здається, що прокидаєшся зранку, а до вечора вже стільки змін і нововведень, що й важко все збагнути. Але одна річ залишається незмінною протягом сотень століть.

12 т. 0

Це — Її Величність Книга!

 Що ж можна сказати про книгу?

1. Ніколи не втрачає своєї цінності.

2. Супроводжує нас протягом всього життя, починаючи з казки, прочитаної солодким маминим голос на ніч.

3. Дає нам цінні поради.

4. Допомагає вчитися і пізнавати світ навколо.

5. Робить наше життя цікавішим і різнобарвнішим.

Цей список можна продовжувати ще дуже довго, і я переконаний, що кожен із вас це зробить. Я б хотів розповісти вам дещо інше. Виявляється, щороку 2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. А розпочалося все ще в далекому 1967 році, коли відома німецька письменниця Йелле Лепман висловила пропозицію вшанування книги саме 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Відтоді кожного року обирається популярний дитячий письменник, завдання якого написати послання дітям всього світу. А так само обраний художник має створити оригінальний плакат, що стає своєрідною емблемою Міжнародного дня дитячої книги.

Ось кілька минулорічних плакатів і послань до дітей. Вони обійшли увесь світ, сповіщаючи про цей чудовий день і нагадуючи нам про важливість книги у нашому житті.

Цього року культурною столицею Європи названо Таллін, столиця Естонії. Саме ця країна представила цьогорічні плакат і послання дітям під назвою «Книга пам'ятає». Пам'ятаймо і ми її!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Книга пам'ятає

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.