Веселі конкурси на Твій День народження!

Веселі конкурси на Твій День народження!

Наближається Твій День народження, а Ти досі не можеш вигадати, чим розважатимеш своїх гостей? Щоб гарно повеселитися, підготуй кілька цікавих конкурсів! Дух змагання завжди захоплює, а якщо за перемоги ще й даватимуть призи — Твої друзі повернуться зі святкування неймовірно задоволеними!

271 т. 0

Призами можуть бути будь-які приємні дрібнички: оригінальні цукерки, незвичайні канцтовари, пазли, крихітні м'які іграшки або мильні бульбашки.

Дитячі конкурси на День народження. Ідеї призів

А ось і дитячі конкурси, які я підготував для Твого Дня народження!

1. Обери двох людей, які гарно малюють, і дай їм по фломастеру. Потім виклич іще двох учасників, яким дай у руки по аркушу паперу (або картону — так буде зручніше). Завдання полягає ось у чому: художники із фломастерами повинні стояти нерухомо, простягнувши руку так, наче збираються малювати. А ось учасники, які тримають папір, мають водити ним по кінчику фломастера так, щоб вийшов зрозумілий малюнок! Звісно ж, Ти можеш сказати, що саме треба зобразити — наприклад, іменинника чи святковий торт.

Конкурси на дитячий День народження. Малювання навпаки, веселі художники.

2. Це — ще один конкурс для тих, хто любить малювати. Постав кілька людей (4-6) один за одним. Учаснику, який стоїть останнім, дай ручку й аркуш паперу і покажи зображення сніговика. Завдання учасника — намалювати його, приклавши папір до спини попереднього гравця. А той повинен здогадатися на дотик, що потрібно було намалювати — і зобразити це саме на спині гравця, який стоїть перед ним. Коли гра дійде до людини, яка стоїть першою в цій черзі, ви всі потішитеся з того, як відрізняється початковий малюнок від того, що в результаті вийшло у команди!

Веселі конкурси на дитячий День народження. Сніговик

3. Дитячі конкурси на День народження будуть ще яскравішими, якщо Ти використаєш повітряні кульки! Попроси своїх гостей утворити коло. А в його центр постав коробку із призом. Дай кожному надуту, але не зав'язану повітряну кульку — усім різного кольору! За командою «Шукай!» усі мають відпустити свої кульки, спрямовуючи їх до центру кола. Переможе той, чия кулька опиниться найближче до подарунка.

День народження вдома. Дитячі конкурси з повітряними кульками

4. Поділи усіх гостей на дві команди. Між ними намалюй лінію. На підлозі в обох команд має лежати однакова кількість кульок. Кульки певного кольору (наприклад, червоного) назви «шкідливими мухами», яких кожній команді треба позбутися. Але перекинути їх можна тільки на територію своїх суперників! За сигналом гравці починають боротися з «мухами». Постав таймер, а коли час вийде, переможе та команда, на чиєму боці буде менше «мух»!

Дитячі ігри на День народження. Конкурси з повітряними кульками

5. А це — вже не конкурс, а просто гарна ідея завершення свята. Якщо у Тебе є можливість придбати гелієві кульки, наприкінці вечора попроси гостей записати на красивих папірцях свої мрії. А потім — прикріпити їх до кульок і запустити в небо!

Як красиво завершити дитячий День народження

Читай ще: 

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

271 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Веселі конкурси на Твій День народження!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.